Cilt Bakımı Ve Güzellik
Sivilce Kremi

DERMADERM SİVİLCE KREMİ

Dermaderm Sivilce Kremi: Sivilcelerin cilt üzerinde bıraktığı etkileri giderebilmek için sivilce kremleri kullanmanız gerekebilir. Dermaderm markası cilt ürünleri ile birlikte sivilcelerinizin giderilmesi için ürettiği maksimum etkili Sivilce kremi ile hızlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Dermaderm Maksimum Etkili Sivilce Kreminin Faydaları

Sivilceye neden olan yağlanmayı ortadan kaldırarak sivilcelerin oluşumunu engelleyen Dermaderm kremin içeriğinde bitki özleri bulunmaktadır. Mikrop kırıcı özelliğe sahip olan bitkisel içerik sayesinde sivilceleriniz hızlı bir şekilde kurur ve cildinizi terk eder. Aynı zamanda siyah noktalarında temizlenmesinde oldukça etkili bir kremdir.

İçinde yer alan çay ağacı özü sayesinde antiseptik bir etki yapar. Bunun yanında aloe vera, allantoin ve pantenol gibi bileşenlerden oluşmaktadır. Sivilceleri kuruturken cildi tahriş etmeyen krem sadece sivilce ve siyah noktaların temizlenmesinde kullanılır. Bunun yanında akne bulunmayan bölgelerde kurutma gibi bir etkisi yoktur.

Dermaderm Sivilce Kremi Kullanımı Ve Fiyatı

  • Krem sivilceli bölgelerde etkili olduğu için sivilcelerin üzerine sürülür, dilenirse siyah noktaları temizlemek içinde kullanılabilir.
  • Gerek görüldüğü süre içinde her gün kullanım için uygun olan bir krem türüdür.
  • Dermaderm Sivilce Kremi Fiyatı: 25TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız