Cilt Bakımı Ve Güzellik
Demet Akalın'ın Diyet Programı

Demet Akalın Diyeti

Hamilelik sürecinde aşırı kilo alan Demet Akalın bir anda zayıflaması ile dikkatleri üzerine çekti. Peki Demet Akalın fazlalık kilolarını bu kadar hızlı şekilde nasıl verdi?

 

Protein ağırlıklı olan Demet Akalın diyeti 3 öğün yumurtadan oluşuyor. Günde 1 kilo verdiren bu diyet ile kısa zamanda Demet Akalın gibi incecik olursunuz. Demet Akalın zayıflama koçunun bu diyeti uygularken sadece bitki çayı içmesine izin verdiğini fakat Türk kahvesine dayanamadığı için 1 fincan kahveye izin kopardığını belirtti.

 

Demet Akalın Diyeti Nasıl Yapılır?

Demet Akalın diyeti uygulandığı her gün için kişiye 1 kilo verdirir ve kesinlikle 4 günden fazla uygulamanız tavsiye edilmez.

 

Sabah Kahvaltısı

  • Yumurta ( 1 tane haşlanmış katı )

Öğle Yemeği

  • Omlet ( 1 yumurta akı ile hazırlanmalı )

Akşam Yemeği

  • 1 yumurta ile omlet

Gece

  • Bitki çayı ( 1 fincan )
  • Türk kahvesi ( sade veya tek şekerli )

 

Demet Akalın Diyetinin Zararları

  1. Normal kilo alan kişilerin uygulamasının doğru kabul edilmediği bu diyet, doğum yapmış kişilerde ödemden oluşan şişliklerin hızlı şekilde verilmesini sağlar. Bu diyeti uyguladığınızda vücudunuzdan kas kaybedeceğiniz için vücudunuzda çatlak, sarkma ve çökmelere neden olacaktır.
  2. Sağlıksız bir diyet olan tek tip beslenme diyeti uzun zaman uygulandığında ciddi rahatsızlıklara ve vücutta mineral ve vitamin eksikliğine neden oluyor.

 

Yazar: Tarih: 2 Şubat 2015 - 12:00:02 Kategori: Diyet, Diyet Tarifleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,