Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dead Sea Spa Magik Skin Ürünleri

DEAD SEA SPA MAGİK

Dead sea spa magik ürünleri dermatolojik olarak test edilmiş ve bir dizi işlemden geçirilerek cilde uyumlu hale getirilmiş yapıları ile sürekli kullanabileceğiniz cilt bakım ürünleri markasıdır. Cildinizin ihtiyacı olan nemlendirme, arındırma ve düzenli bakım işlemlerini uygulayabileceğiniz birden fazla cilt ürünü ihtiyacınızı karşılar.

Dead Sea Spa Magik Ürünleri ve Özellikleri

Dead Sea Spa Magik Siyah Çamur Sabunu

Temizleme köpüğü olarak bilinen Dead Sea Spa siyah çamur sabunu cildinizdeki kirleri ve kalıntıları temizleyerek cildinizin rahatlamasını sağlar. Kullanım sırasında avucunuza bir miktar sıkarak ıslak cildinize sürün ve masaj yaparak köpürtün. Daha sonra cildinizi bol su ile durulayın.

Ürün Fiyatı: 30 TLdir

Dead Sea Spa Magik Skin Softener Cilt Yumuşatıcı

Cilt yumuşatıcı ürün sayesinde kurumuş olan cildiniz uzun süre nemlenirken aynı zamanda kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı önlem almış olacaksınız. Kuru ciltler gün içinde 2 kereden fazla uygulayabilirler.

Ürün Fiyatı: 65 TLdir

Dead Sea Spa Magik Mineral Şampuan

Mineral şampuan katkı maddesi içermez. Saçlarınızı beslerken canlı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşturur. Saçınızı ıslattıktan sonra masaj yolu ile uygulayın. Daha sonra bol su ile yıkayın.

Ürün Fiyatı: 20 TLdir

Dead Sea Spa Magik Vücut Ovalama Tuzu

Kuru ciltler için harika bir peeling olan vücut ovalama tuzu kurumuş olan bölgelere masaj yaparak uygulanır. Tuzlar eriyene kadar masaj yapmaya devam edilir. Bir müddet sonra ovalama tuzunu vücudunuzdan arındırın ve cildinizdeki ipeksi yumuşaklığı görün.

Ürün Fiyatı: 20 TLdir

Dead Sea Spa Magik Sivilce Kurutmaya Yardımcı Jel

Temiz cildin üzerine uygulanan akne kurutucu jel sivilcelerin kurumasını kolaylaştırır. Günde 2 kere sivilcelerin üzerine parmak ucu yardımıyla uygulanır.

Ürün Fiyatı: 42 TLdir

Dead Sea Spa Magik Üstün Gece Kremi

Gece kremi cildin gece boyunca beslenmesini ve yenilenmesini sağlar. Cildinizdeki ince kırışıklıklar ile savaşır ve dinlenmiş bir yüz ifadesi yaratır.

Ürün Fiyatı: 65 TLdir

Dead Sea Spa Magik Güneş Koruyucu Krem

50 faktör güneş koruyucu krem cildinizde bariyer görevi görerek güneş ışınlarının derinizi etkilemesini engeller. Cildinize gelen ışınları filtreleyerek hücre yıkımının önüne geçer. Ayrıca deniz suyundan etkilenmediği için rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 125 TLdir

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız