Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Özellikleri ve Faydaları

Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Özellikleri

Twist shape : Spor yaparken dikkat etmemiz gereken birçok farklı konu olduğunu söylememiz gerekiyor. Vücudun karın, kol ve bacak bölgelerini aynı anda çalıştırabilmek son derece zordur. Twist Shape, vücudun tüm noktalarını kısa bir süre içerisinde çalıştıran ve kan dolaşımını arttıran ürünlerden birisi olarak dünya genelinde tercih edilmektedir. Ülkemizde de satışı yapılan bu ürünler sayesinde sağlıklı bir yaşamın ilk adımlarını atabilmek mümkündür.

 

Bu yazımızda sizlere Cosfer çekme lastikli twist shape hakkında en detaylı bilgilerini vererek fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Dilerseniz aşağıda özellikleri, faydaları ve fiyatları hakkındaki detayları incelemeye başlayalım.

 

Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Özellikleri ve Faydaları

Yürüyüş yaparken kolları çalıştırmak gibi bir şeyden bahsediyoruz. Çekme kolları sayesinde kollarınızı kuvvetlendirmenize yarayan ve sert şekilde geliştirilmiş ayak pedalları ile de adeta koşma hissi uyandırarak kaslarda gelişme sağlayan bu ürünün detaylı özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir.

  • Çekme kolları sayesinde kolların kuvvetlenmesine yardımcı olur.
  • Sert ayak pedalları sayesinde bacak kaslarında adeta koşma hissi yaratır ve yağları parçalar.
  • Ter yolu ile cildinizin toksinlerini atmasına yardımcı olur.
  • Vücuda dirilik kazandırır ve metabolizmik faaliyetlerin hızlanmasına olanak sağlar.

 

Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Fiyatları

Spor ürünü satış mağazaları ve internet siteleri üzerinden genel olarak satışa sunulan bu ürünlerin fiyatları, komisyon prensibine göre elbette ki değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak bakıldığında ürünün satış fiyatı 121,00 TL’den başlamaktadır.

 

Yazar: Tarih: 21 Aralık 2013 - 7:00:12 Kategori: Diyet, Zayıflama Aletleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , , ,