Cilt Bakımı Ve Güzellik

Çörek Otu Yağı Göğsü Büyütür Mü?

Çörek otu yağı göğsü büyütür mü? Bu sorunun cevabı evet hemde beklediğinizden çok daha fazla. Göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar mucizevi çörek otu yağı ve beraberinde şerbetçi otu, ada çayı veya rezene çayından birini de kullanarak daha büyük göğüslere sahip olmak hayal değil. Uygulayan birçok kadının etkisini gördüğü çörek otu yağı göğüsleri 2 bedene kadar dolgunlaştırıp büyütüyor.

 

Çörek Otu Yağı ve Şerbetçi Otu Nasıl Göğüs Büyütür?

Çörek otu yağı şerbetçi otu ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili olacaktır. Peki bu karışımı nasıl hazırlayıp uygulayacağız.

 

Hazırlanışı: Şerbetçi otunu demleyin ılıtın ve süzün. Eşit oranlarda şerbetçi otu ve çörek otu yağını karıştırıp kapaklı bir kavanozda 1 hafta bekletin. Süre sonunda her gece yatmadan bu karışımı göğüslerinize, dilerseniz göğüs büyütme masajlarından biri ile veya altta tarifini verdiğimiz masajı yaparak uygulayın.

 

Masaj: Saat yönünde ve saat yönünün tersine doğru iki göğse de 5 dakikalık masaj yapın. 10 gün sonrasında göğüslerinizde ki dolgunluğu fark edeceksiniz.

 

Çörek Otu Yağı ve Ada Çayı Nasıl Göğüs Büyütür?

Her akşam yatmadan göğüslerinize çörek otu yağı ile masaj yapınız. Fakat bu yağı uygularken gün içinde de mutlaka 2 – 3 fincan ada çayı içmelisiniz. Ada çayı göğüslerinizin büyümesini hızlandırarak çörek otu yağının daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

 

Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı

Çörek otu yağı ile birlikte kullanabileceğiniz diğer bir yöntemde rezene çayıdır. Rezene uyarıcıdır ve göğüslerin büyümesinde etkilidir.

 

Hazırlanışı: ezene çayını 1 su bardağı kaynamış su ile demleyip süzün. 1 fincan rezene çayının içerisine 10 damlaya yakın çörek otu yağını ilave edin ve karıştırın. Karışımı her gece yatmadan imkanınız var ise sabahları da göğüslerinize masaj yaparak yedirin. Kalan rezene çayını buz kalıplarına dökün ve bu kalıplarla her sabah göğüslerinize sürün.  2 ayda göğüslerinizde büyüme göreceksiniz.

 

Yazar: Tarih: 13 Ekim 2014 - 1:30:02 Kategori: Göğüs-Dekolte Bakımı, Vücut Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. kader diyor ki:

  Deneyen varmi lutfen cvp

 2. Demet diyor ki:

  Adacayiyla çörek otu yağını yaparsam düzenli kalicimidir

 3. Ncla diyor ki:

  Yan etkisi var mı

 4. ses diyor ki:

  rezene ve çörek otu yağı ile yapılan karışımın artanını dolapta saklayıp ertesi gün uygulayabiliyor muyuz,buzluğa atmadan?

 5. Ncli diyor ki:

  Kalıcı mıdır peki. Yani okey büyütür fakat bu kalıcı mı kullanmayı bırakınca geçer mi

Etiketler:
Etiketler:, , , ,