Cilt Bakımı Ve Güzellik
clindoxyl

Sivilce tedavisinde etkili sonuçlar ortaya koyan Clindoxyl sivilce kremi kullananlar sivilcelerinden kısa bir sürede kurtuluyor. Doktorlar tarafından sivilce tedavisi için sıklıkla başvurulan Clindoxyl sivilce kremi, içeriğindeki etken maddeler sayesinde sivilceleri kısa bir süre içinde kurutur.

Yüzünüzde bulunan kaş, kirpik ve saçara temas etmesi halinde beyazlamaya sebep olan Clindoxyl sivilce kremi, dikkatlice kullanılmalıdır. 1 aylık düzenli kullanım sonrası sivilcelerde iyileşme sağlayan Clindoxyl sivilce kremi, doktor kontrolü olmadan kullanılmamalıdır.

Clindoxyl Jel Nasıl Kullanılır

Diğer sivilce kremleri ile aynı şekilde uygulanan Clindoxyl sivilce kremi, sivilcelerin üzerine yeterli miktarda sürülerek kullanılır. Clindoxyl sivilce kremini cilde uygularken çok sürmemeye özen göstermelisiniz. Çok sürülmesi halinde yüzünüzde kızarıklıklar ve tahrişe neden olabilmektedir.

Uygulanacağı bölgeyi temizledikten sonra Clindoxyl sivilce kremini ince bir tabaka halinde uygulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayın.

Clindoxyl Kullananlar

Clindoxyl sivilce kremi kullananlar sivilce problemlerinin kısa süre içinde çözüldüğünü söylüyor. Jel halinde olan Clindoxyl krem, deri altında bulunan sivilcelerin de tedavi olmasını sağlıyor. Clindoxyl sivilce kremi yüze uygulandığında kısa süreli yanma ve kızarıklık hissi oluşturabiliyor.

Clindoxyl sivilce kremi sürdükten sonra güneşe çıkmamaya özen göstermelisiniz. Dışarı çıkmak zorunda olduğunuz durumlarda cildinize güneş kremi sürdükten sonra dışarı çıkmalısınız.

Clindoxyl Yan Etkileri

 • Ürtiker
 • Nefes alma zorlukları
 • Yüzde şişkinlik
 • Kızarıklık
 • Kaşıntı
 • Kuruluk ve soyulma
 • Ciltte karıncalanma ve uyuşma
 • İshal ve karın bölgesi kramplar

Yukarıda görülen yan etkiler ve bunların haricinde beklenmedik herhangi bir durumla karşılaşılması halinde sağlık kuruluşlarının acil bölümüne başvurulmalıdır. Clindoxyl sivilce kremi doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Doktorunuza Clindoxyl krem kullanmak için uygun olup olmadığınızı sormalısınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Gamze diyor ki:

  Ben bu kremi cok kez kullandım. Ilk kullandığım dönemde cok faydasını gördüm.cildim pürüzsüz olmuştu ama cok zor bir krem. Etkisini 2 ayda gosterdi. Kullanırken cildim pul pul oldu kurudu birkac gün kullanmayı bıraktım ancak 2 ayın sonunda cildimi dinlenmeye bırakınca pürüzsüz oldu.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız