Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi marka cilt soyucu kremler

Sivilce tedavisinde kullanılan cilt soyucular, ciltte bulunan sivilceleri gün yüzüne çıkararak kuruturlar. Sivilceler nedeniyle ciltte beliren lekelerin giderilmesinde de etkili olan cilt soyucu uygulamalar, aynı zamanda gözeneklerin sıkılaştırılmasında da kullanılmaktadır.

En İyi Cilt Soyucu Krem Markaları

Isotrexin Cilt Soyucu Krem

Cilde uygulandığında cilt tabakasını soyan ve bu sayede sivilce ve sivilce izlerini gideren krem, hafif ve orta dereceli sivilcelerde işe yaramaktadır. İltihaplı sivilcelerde Isotrexin cilt soyucu krem beklendiği etkiyi veremeyebilmektedir.

Benzamycin Cilt Soyucu Krem

Nemlendirici kremle birlikte kullanılması önerilen Benzamycin, etkili cilt soyucu kremlerden bir tanesidir. Ciltte kuruluk hissi uyandıran krem, güneş ışınlarının doğrudan geldiği öğle saatlerinde sürülüp dışarı çıkılmamalıdır. Dışarı çıkmanız gereken durumlarda ise etkili bir güneş kremi ile cildinizi koruma altına alıp dışarı çıkmalısınız. Cildi soyan krem, sivilce ve siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Tretın Cilt Soyucu Krem

Oldukça başarılı bir kremdir tretin. Yine kış aylarında kullanmanız en doğrusudur. Yazın kullanmak için güneş koruyucu en az 30 faktör kullanmanız şarttır. Cilt lekelerinde, genişlemiş gözeneklerde ve sivilce tedavisinde büyük başarı sağlamıştır. 2 ay kadar bu kremi kullanmayı bırakmayın. Etkisini 2 haftada kesinlikle göreceksiniz. Cilt soyucu kremler cildinizi hassaslaştıracağı için güneşin daha çok zarar vereceğini yazları unutmamalısınız.

Acnelyse Cilt Soyucu Krem

Bilinen en iyi cilt soyucu kremlerinden olan Acnelyse, sivilce tedavisi, siyah nokta tedavisi ve sedef hastalığı tedavisinde kullanılmaktadır. Cildinde renk bozukluğu olan kişilerde de oldukça etkili olan krem sürüldükten sonra güneş ışığına maruz kalmamak gerekir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. merve aydoğan diyor ki:

    Ben cilt soyan kremler kullanıyorum yanlız bunları kullanırken şampuan fondoten sabun vb ürünler kullanilabilirmiyim

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız