Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt soyucu krem markaları

Cilt soyma kremleri ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cilt.net olarak piyasada satılan en iyi cilt soyma kremlerini sizler için araştırık bu kremlerin özelliklerini ve kullanım şekillerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

En İyi Cilt Soyma Kremleri

Isotrexin Cilt Soyma Jeli

Oldukça etkili bir cilt soyma jeli olan krem ciltte oluşan her türlü sivilce ve yara izlerinizden kurtulmanıza yardımı olur. İltihaplı cilde sahip olanlarda etkili bir antioksidan görevi gören krem orta ve hafif dereceli izlerin geçmesinde oldukça etkilidir. Doktor tavsiyesi ile kullanılabilen kremin uzman kontrolünde belirttiği süre kadar kullanılması tavsiye edilir.

Cilt soyma jeli
Isotrexin Cilt Soyma Jeli

Benzamycin Cilt Soyma Jeli

Sivilce problemi yaşayan kişilere doktorlar ilk önce bu ilaç tavsiye edilir. Kremin yan etkisi olarak kuruluk yapma özelliğini unutmamak gerekiyor. Bunun içinde sürekli olarak yüksek faktörlü koruyucu krem ve yoğun nemlendirici özellikli krem kullanmak şarttır. Koruyucu özellikli güneş kremleri kullanılsa da güneşten uzak durmak ilk kuraldır.

Asıl sivilce lekeleri için verilen krem birçok lekelerin geçmesinde etkili bir tedavi süreci içerir. Pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlayan krem ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir.

Cilt soyma kremleri
Benzamycin Cilt Soyma Jeli

Tretin  Cilt Soyma Kremi

Doktor tavsiyesi ile kullanılan tretin krem lekeleri giderme konusunda oldukça etkili olan krem yaz aylarında kullanılması önerilmez. Kış aylarında kullanılması uygun olan bu krem cildi lekelerden arındırmada etkilidir. Yaz aylarında güneş daha yoğun olduğu için leke oluşumu daha fazlalaşacağından kremin daha çok cilde zararı olur. Tretin krem 3 ay süresince ihmal etmeden kullanılmalıdır.

Cilt soyma kremleri
Tretin Cilt Soyma Kremi

Acnelyse Cilt Soyma Kremi

Çok etkili olan bu Acnelyse krem hassas ciltler için uygun değildir. Renk bozukluklarını düzenlemede de etkili olan cilt soyucu krem sedef hastaları, akne sorunu yaşayanlar ve siyah noktaları fazla olan kişilere tavsiye edilir. Kremi cildinize sürdükten sonra mutlaka güneşten korunmalısınız veya yüksek faktörlü koruyucu güneş kremi uygulamalısınız.

Cilt soyma kremleri
Acnelyse Cilt Soyma Kremi

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. indiana diyor ki:

    merhaba yüzümde ara ara sivilceler cıkıyo ve genelde onları sıkıyorum sıktıgım içinde izler ve lekeler kalıyor cilt soymak için doktora gıtmeden hangi soyucu kremi kullanabilirim.teşekkürler

  2. hacer diyor ki:

    yüzümde lekeler var kulaklarımda yara vardı kabukları kopardım icın kahverengı lekeler olustu simdi nasıl gecırebılırım lekelerı ayrıca gunes lekelerımde mevcut ne onerırsınız şimdiden tşk

  3. Kullanmayın diyor ki:

    Yemin ederim bir Halta yaramıyor paranız boşa gidiyor

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız