Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt lekeleri için krem

Cilt Lekeleri İçin Kremler

 

Çeşitli dış faktörlerin etkisiyle oluşan cilt lekeleri çoğu zaman kalıcı olmaktadır. Cilt lekeleri için krem kullanarak bu lekelerin giderilmesini sağlamanız mümkündür. Cilt rengini dengeleyen ve lekelerin görünümünü azaltan bu kremler, doktor kontrolü olmadan kullanılmamalıdır.

 

Cilt lekeleri için krem haricinde evde basit malzemelerle hazırlayabileceğiniz maske tarifleri de mevcuttur. Doğal malzemelerden hazırlanan maskeler ile cilt bakımı uygulayarak cilt lekelerini kısa sürede gidermeniz mümkün. Maske tariflerimiz için Ciltteki Lekeler İçin Maskeler konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Cilt Lekeleri İçin Krem Markaları

 

Clınıque Even BeterClınıque Even Better: Cilt lekeleri üzerinde etkili olan Clınıque Even Better, SPF 20 koruma özelliği ile de cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Yaz aylarında kullanmak için birebir olan Clınıque Even Better, cilt lekelerini düzenli kullanım sonrası 4. haftadan itibaren gözle görülür şekilde yok eder.

 

 

 

Tretin Cilt Lekesi KremiTretin Cilt Lekesi Kremi: En çok kullanılan cilt lekesi tedavisi kremlerinden biridir. Cildi soyarak ölü hücreleri uzaklaştıran ve düzenli kullanım sonrası cilt lekelerini yok eden Tretin sürüldükten sonra güneş ışığına çıkmak sakıncalıdır. Bu sebeple akşamları kullanılması daha uygundur.

 

 

 

Noviderm Melanex TrioNoviderm Melanex Trio: Ciltte oluşan kahverengi lekelerin giderilmesinde etkili olan krem, güneş lekeleri, hamilelik lekeleri ve yaşlanmaya bağlı lekeler üzerinde başarılı sonuçlar vermektedir. 4 aylık düzenli kullanım sonrası kremin etkileri gözle görülür hale gelecektir. Noviderm Melanex Trio kullanırken güneşe çıkmadan önce güneş kremi sürmeniz önerilir.

 

 

 

Physicians FormulaPhysicians Formula: Cilt rengini dengeleyen krem, içeriğindeki yosun algleri sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı olur. SPF 15 koruma özelliği bulunan Physicians Formula güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve koyu lekeler üzerinde etkilidir.

 

 

 

Drula Leke KremiDrula Leke Kremi: A vitamini ve penthanol içeriği ile lekeleri gideren ve ince kırışıklıkların görünümünü azaltan krem, cildi nemlendirir ve renk tonunu dengeler.

 

 

 

 

Neostrata BrighteningNeostrata Brightening: İçeriğindeki asit türevleri ile cildin daha hızlı yenilenmesine yardımcı olan krem, SPF 15 koruma sağlamaktadır. Güneş lekeleri, sivilce lekeleri, yaşlılık nedeniyle oluşan lekeler üzerinde etkili olan Neostrata Brightening, 6 aylık düzenli kullanım sonrasında etkilerini göstermektedir.

 

 

 

Dermaderm Leke Giderici KremDermaderm Leke Giderici Krem: Bitkisel malzemeler kullanılarak elde edilen Dermaderm Leke Giderici Krem güneş lekeleri, sivilce lekeleri ve ciltte oluşan diğer lekelerin giderilmesini amaçlıyor. 6 aylık düzenli kullanım sonrasında gözle görülür etkiler ortaya koyan krem, etkili leke giderici kremler arasında bulunuyor.

 

 

Yazar: Tarih: 18 Haziran 2015 - 3:28:26 Kategori: Cilt Lekeleri, Cilt Sorunları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , ,