Cilt Bakımı Ve Güzellik
Starwhite Cilt Beyazlatma Kremi

CİLT BEYAZLATMA ÜRÜNLERİ

Cilt beyazlatma ürünleri cildin rengini birkaç ton açarak daha beyaz görünmenizi sağlar. Cilt beyazlatma ürünlerini düzenli kullanarak pürüzsüz, beyaz ve yumuşak bir tene sahip olabilirsiniz.

Cilt Beyazlatma Ürünleri

Gutto Whitening Cilt Beyazlatıcı Krem

Cilt rengini açarak daha dengeli bir görünüm oluşturan krem sayesinde cildinizde yer alan lekelerde hızlı bir şekilde giderilir. Gutto cilt beyazlatıcı krem cildinizin pürüzsüz görünmesini de sağlar.

Fiyatı: 34 TLdir.

Cilt Beyazlatıcı Krem
Gutto Whıtenıng Cilt Beyazlatıcı Krem

Arap Kızı Kremi

Arap kızı kremi cildinizin beyaz gözükmesini sağladığı gibi aknelerden ve çillerden dolayı bozulan cilt rengini düzenler. Cildinizi bir kaç ton beyazlatarak daha doğal bir cilt tonu oluşturur.

Fiyatı: 8 TLdir.

 

Arap Kızı Kremi
Arap Kızı Kremi

Super Skin Lightener

Cilt üzerinde görülmeyen ölü hücrelerin rengini açan ve cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlayan Super Skin krem teninizin beyazlaşması için ideal bir krem türüdür.

Fiyatı: 60 TLdir.

Super Skin Lightener
Super Skin Lightener

Artistry Time Defiance Cildi Aydınlatıcı Öz

Losyon olarak üretime giren cilt aydınlatıcı öz sayesinde cildiniz daha aydınlık görünür. Cildinizin daha genç ve sağlıklı gözükmesini istiyorsanız aydınlatıcı özü rutin aralıklarla kullanmalısınız. 2 hafta içinde sonuçlarını görebilirsiniz.

Fiyatı: 52 TLdir.

Artıstry Time Defiance
Artıstry Time Defiance Cildi Aydınlatıcı Öz

Starwhite Cilt Beyazlatma Kremi

İçinde bulunan salisilik asit, aloe, laktik asit ve meyan kökü sayesinde cilt üzerindeki kararmaları yok eder. Vücut üzerinde etkili olan cilt beyazlatıcı krem cildinizde rahatsız olduğunuz kararmış bölgeleri aydınlatmak için kullanılır. Her gün bir kere sürülerek kullanılmalıdır.

Fiyatı: 120 TLdir.

 

Starwhite Cilt Beyazlatma Kremi
Starwhite Cilt Beyazlatma Kremi

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız