Cilt Bakımı Ve Güzellik
Rochas Man Çikolatalı Erkek Parfümü

Çikolatalı parfümlerin erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin nedeni daha kalıcı notalara sahip olmasıdır. Erkeklerin bu parfümleri kullanmalarının bir diğer nedeni de iştahı açan kokuların erkeklerin favori kokuları arasında yer almasıdır. Çikolatalı kokulu erkek parfüm markaları ve fiyatları ile tercih edebileceklerinizi cilt.net olarak sizler için araştırdık.

Çikolata Kokulu Erkek Parfümleri

Axe Dark Temptation 

Axe Dark Temptation
Axe Dark Temptation Çikolatalı Parfüm

Çikolata kokusunu seven erkekler için son derece kalıcı ve etkili kokusu ile sizi diğer erkeklerden bir adım ileriye taşıyacak bu koku çikolatanın keyfini parfümünüzde sürmenizi sağlayacak.

Axe Dark Temptation Fiyatı: 35 TLdir.

AC Class CHC 

AC Class CHC
AC Class CHC Çikolatalı Erkek Parfümü

Erkek ve bayanların rahatlıkla kullanabildiği unisex bir parfüm olan çikolatalı parfüm uygun fiyatıyla çikolata kokmanızı sağlayacak.

AC Class CHC Fiyatı: 19 TLdir.

NSXN Çikolatalı Erkek Parfümü

NSXN Parfüm
NSXN Çikolatalı Erkek Parfümü

Hoş, etkileyici ve aynı zamanda kalıcı olan bu parfüm sayesinde çikolata kokusunun dayanılmaz etkisini üzerinizde hissedeceksiniz.

NSXN Çikolatalı Erkek Parfümü Fiyatı: 11 TLdir.

Givenchy Pi 

Givenchy Pi
Givenchy Pi Çikolatalı Parfüm

Givenchy Pi alt notalarında yer alan çikolata ile kokusunun gün boyu kalıcı olmasını sağlar. Parfümlerinde kalıcılık arayan ve iz bırakacak koku peşinde koşanlar için Givenchy Pi ideal bir seçenektir.

Givenchy Pi Fiyatı: 123 TLdir.

Montale-Chocolate Greedy

Montale Chocolate Greedy Erkek Parfümü
Montale Chocolate Greedy Erkek Parfümü

Çikolata ve vanilyanın karışımından doğan bu inanılmaz parfüm kokusu ile karşı cinsin başını döndüreceksiniz. Kokuda kalite ve kalıcılık arayanlar için standartların çok üzerinde bir parfüm.

Montale-Chocolate Gredy Fiyatı: 330 TLdir.

Rochas Man

Rochas Man Çikolatalı Erkek Parfümü
Rochas Man Çikolatalı Erkek Parfümü

Teninize ilk sıktığınızda vanilya kokularını duymaya başlayacağınız parfüm son notalarında çikolata kokularıyla kalıcı parfüme ulaşmanızı sağlar.

Rpchas Man Fiyatı: 95 TLdir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız