Cilt Bakımı Ve Güzellik
Love Story parfümün özellikleri

CHLOE LOVE STORY PARFÜM

Chloé uzun yıllardır kokuları ile kadınların favorisi olan bir parfüm markası. Love story’de bu konuda oldukça iddialı kokulardan biri. Hem özgür ruhlu hem de aşkı seven kadınları yansıtan bu koku sizi baştan çıkaracak. Kilitli şişesi ile tasarlanan parfümün kapağında küçük bir kurdele yer alıyor.

 

Cholé’un reklam filminde Clémence Poesy bulunuyor ve iki çiftin yolda karşılaştıkları muhteşem birleşmeyi ele alıyor.

 

Cholé Parfümün Esansları

İçinde bulunan portakal çiçeği erkekleri üstüne çekerken Madagaskar yasemini de kişiye mutluluk hissi katıyor ve Cholé parfümünü kokusu karşı konulmaz bir koku haline geliyor. Aynı zamanda tam orta notasında bulunan sandal ağacı kokusu tazelik, seksi bir hava ve cezp edici bir derinlik katıyor.

 

Cholé Parfümün Avantajları

Kapağının metal plaka olması sayesinde koku esansı şişede hapis oluyor ve korunuyor. Harika bir tasarım ile yapılan şişe modern, şık ve çekici kadınları temsil ediyor.

 

Cholé Parfüm Nasıl Kullanılır?

Temiz bir kıyafete veya teninize Cholé parfümü istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Parfümün daha etkili olmasını istiyorsanız 20 santim aralıklı mesafeden sıkmalısınız. Parfümü omuz bölgesine, kıyafetlerinize ve saçlarınıza rahatlıkla sıkabilir kokunun kalıcılığını uzatabilirsiniz. Diğer yandan vücut kremini ve deodarantını kullanarak daha etkili bir koku yakalayabilirsiniz.

 

Yazar: Tarih: 12 Aralık 2014 - 6:30:42 Kategori: Makyaj, Manşet, Parfüm
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,