Cilt Bakımı Ve Güzellik
Pharmagel Beta-C

C vitaminli kremler ciltte yenilenmeyi sağlayan, cildin renk tonunu düzenleyen ve düzenli kullanıldığında ciltteki lekeleri geçiren kremlerden oluşmaktadır. Piyasadaki en iyi ve etkili C vitaminli kremler özellikleri, fiyatları ve kullanımını Cilt.net sizler için araştırdı.

C Vitaminli Krem Markaları

Avalon Organics C Vitaminli Yenileyici Yüz Kremi

Avalon Organics
Avalon Organics C Vitaminli Yenileyici Yüz Kremi

Kremin yapısında bulunan hodan, badem yağı, limon ve melatonin cilt üzerinde dolgunluk yaratarak pürüzsüz bir görünüm yaratır. Paraben içermemesi nedeniyle bayanların günlük kullanabileceği C vitaminli krem türlerinden biridir.

Ürün Fiyatı: 57 TLdir.

Pharmagel Beta-C Sıkılaştırıcı Yüz Kremi

Pharmagel Beta-C
Pharmagel Beta-C Sıkılaştırıcı Yüz Kremi

C vitamini içeriği bakımından cilde hızlı şekilde bakım yapan krem gözeneklerin temizlenmesini sağlayarak daha duru görünüm yaratır. Anti-aging özelliğe sahip olan krem kırışıklıkları uzun vadede açarak mükemmel bir bakım sağlar.

Ürün Fiyatı: 183 TLdir.

Dr. Murad Essential C Day Moisture Spf 30

C Day Moisture Spf 30 C vitaminli nemlendirici
C Day Moisture Spf 30
C vitaminli nemlendirici krem

C vitaminli nemlendirici krem cildi çevreden gelen zararlara karşı korur. İçinde bulunan 30 faktör güneş koruma ile cildin dayanıklılığını artırır. İçinde portakal, greyfurt ve fesleğen özleri bulunmaktadır.

Ürün Fiyatı: 210 TLdir.

The Body Shop Vitamin C Vitaminli Kremler

The Body Shop Vitamin C
The Body Shop Vitamin C Vitaminli Kremler

30 faktör güneş koruyucu yapısı ile cildin güneş ışınlarından korunmasını sağlayan krem günlük nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Yağlı ciltlerde bile kullanılabilen krem sürüldüğü andan itibaren cildinizle bütünleşerek onarmaya başlar.

The Body Shop serisi bakım yapan ve sıkılaştıran diğer kremleri de tercih edebilirsiniz. Tamamen c vitami içeriği ile üretilmiş bu seride güneş koruyucu yanında aynı zamanda cildi nemlendiren ve yaşlanmasını önleyen kremlerde mevcut.

Ürün Fiyatları: 34 ile 119 TL arasındadı.

Lancome Resurface- C Microdermabrasion Krem

C Microdermabrasion Krem
Lancome Resurface – C Microdermabrasion Krem

Krem içinde yer alan bileşenler nedeniyle cildi soyarak iyileştirir. Yüksek miktarda C vitamini içermesi cildin yenilenmesini sağlar. Krem yatmadan önce uygulanmalı ve güneşle temasa geçmesi engellenmelidir. Cilt üzerinde bir süre bekletildikten sonra yıkanır ve durulanır.

Ürün Fiyatı: 217 TLdir.

Murad Essential- C Vitaminli Göz Kremi

Murad Essential
Murad Essential- C Vitaminli Göz Kremi

Gözaltındaki morlukları ve ince kırışıklıkları tedavi etmeye yönelik olarak geliştirilen krem C vitaminli yapısı ile göz çevrenizi yeniler.

Ürün Fiyatı: 239 TLdir.

Yorum Yaz:

  1. Filiz Yaman diyor ki:

    Merhabalar;
    Avalon Organics C vitaminli Yenileyici Yüz Kremi biz bu ürünü almak istiyoruz.
    Nasıl satın alabiliriz.Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız