Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
Burun küçültme yöntemleri
 • Yazar :
 • Tarih: 28 Ocak 2014
 • Kategori : Estetik Ve Lazer İşlemler, Manşet, Vücut Bakımı
 • BURUN KÜÇÜLTME YÖNTEMLERİ

  Burun küçültme yöntemleri : Büyük burnun görüntüsünü daha küçük hale getirebilmek için uygulanan yöntemler birbirinden farklıdır. Ameliyatla burun küçültme yöntemleri olduğu gibi makyaj tekniklerinden faydalanarak geçici burun küçültme işlemleri de yapılabilir.

   

  Ameliyat ile Burun Küçültme

  Estetik burun ameliyatı
  Estetik ameliyatla burun küçültme

   

  Büyük, Kancalı veya her türlü şekil bozukluğu olan burunlar için en etkili yöntem şüphesizki Burun estetiğidir. Fakat burun estetiği yaptırmadan önce bilmeniz gerekenleri ameliyat ile burun küçültme konusu sonunda yer alan linkten daha detaylı öğrenmelisiniz.

   

  Ameliyat ile burnunuzun şeklini küçültmek istiyorsanız lokal anestezi ile bir müdahale geçirmeniz gerekir. Buruna yapılan ameliyat burnun memnun olunmayan kısımlarının kırılarak veya dokudan ayrıştırılarak yapılmasıyla elde edilir. Ameliyat sonrası yüz bölgesinin bazı kısımlarında şişlikler görülür. Oluşan şişliklerin 10 gün içinde geçmesi beklenir. 2 hafta sonra burnunuzdaki bütün tamponlar çıkarılır ve başarılı bir burun ameliyatı geçirmiş olursunuz. Burun küçültme ameliyatında istediğiniz burun boyutu yüz yapısına uygun belirlenmelidir. Çok küçük bir burun geniş bir yüz yapısında estetik durmayacaktır.

   

  Burun ameliyatı ile ilgili daha fazla bilgiyi Burun estetiği ameliyatı konumuzda bulabilirsiniz.

   

   

  Makyaj Teknikleri ile Burun Küçültme

  Burun küçültme makyajı
  Burun küçültme makyajı

  Makyajınız ne kadar estetik olursa olsun burnunuzun büyük olması yaptığınız makyajı arka plana atabilir. Sadece burnunuzun dikkat çektiği bir makyajı taşımak istemezsiniz. Bu nedenle burnun en üst bölgesine açık renk bir fondöten sürerek bu bölgeyi ortaya çıkarabilir. Kalan bütün tarafı koyu renk fondötenle geri plana atabilirsiniz. Bu ipucunda dikkat etmeniz gereken tek şey memnun olmadığınız bölgeleri koyu renk fondötenle saklamaktır.

   

  Makyajla nasıl burun küçülteceğinizi merak ediyorsanız : Makyajla burun küçültme konumuza bakabilirsiniz.

   

  Not: Bunun yanında yüz kaslarını çalıştıran kırışıklıkları engelleyen birçok egzersizle birlikte burun şekli değiştirilebilir fakat küçültülemez. Burun küçültme işlemi hiçbir doğal maskeyle veya kremle sağlanamaz. Bu nedenle önerilen bilgiler doğrultusunda burnunuzu nasıl küçültmeniz gerektiğini seçebilirsiniz.

   

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

  Kınanın faydaları
  Kınanın Faydaları

  Asırlardır Asya coğrafyasında yoğun bir şekilde kullanılan kına, kına çiçeğinden elde edilir. Kına çiçeğinin hem tozu faydalıdır hem de yağı. Raflarda toz halinde bulabileceğimiz kına, Anadolu’nun mütevazı kadınları tarafından asırlar boyunca güzellik nişanesi olarak kullanılmıştır. Kültürel bir role de sahip olan kına, birçok hastalığa şifa olabilmektedir. Bu yazıda kına ve faydaları hakkında sizleri aydınlatmayı amaçladık.

  Kilo vermeyi engelleyen faktörler
  Kilo Vermeyi Engelleyen Nedenler

  Birçok insan, gerek estetik kaygılardan dolayı gerekse sağlık için kilo vermeyi hedeflemiş durumdadır. Fakat kilo vermek o kadar da kolay başarılabilen bir şey değildir. Çünkü kilo vermeyi engelleyen birçok faktör vardır. Sizler için kilo vermeyi engelleyen faktörleri derledik.

  Kalori yakmanın hızlı yolları
  Hızlı Kalori Yakmanın Yolları

  Zayıflamanın en temel kuralı, günlük aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından daha az olmasıdır. Bu ayarlamayı yapabilmek için bir diyetisyenden yardım almanızda fayda vardır. Diyetisyene gitmeden önce zayıflamak için denemeniz gereken hızlı kalori yakma yolları cilt.net farkıyla sizlerle.

  Mısır püskülü çayı faydaları ve hazırlanışı
  Mısır Püskülü Çayı

  Mısır püskülü çayı doğal çaylar gibi birden fazla probleme iyi gelerek insan vücudunda pozitif etkiler sergiler. Üstelik stresli şehir ve iş hayatı yüzünden sinirlerinize hakim olamıyorsanız mısır püskülü çayı tamda size göre.

  Sıcak su kilo verdirirmi
  Sıcak Su Zayıflatırmı?

  Zayıflamak istiyorum diyorsanız sıcak su içmeyi alışkanlık haline getirmek zorundasınız. Çünkü soğuk su iştahınızın açılmasını sağlarken sıcak su tam tersi etki yapıp iştahın kapanmasını sağlıyor. Cilt.net olarak su içerek zayıflamak isteyenlere özel sıcak su zayıflatır mı? Konusunu ele aldık.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız