Cilt Bakımı Ve Güzellik
Bordo Ruja En Uygun Makyaj

Bordo Ruj Nasıl Kullanılır?

Yazın akşamları ve kışın gün boyu kullanabileceğiniz bordo renk rujlar bu yılın favorisi. Daha feminen, daha çekici ve daha kadınsı görünmek isteyen bayanların tercihi aşkın rengi olan bordo. Yaz akşamlarında sade bir göz makyajı ile makyajınızı tamamlayabilir kış aylarında ise gece gündüz bordo ve tonlarını kullanabilirsiniz.

 

Bordo Ruj Nasıl Kullanılır?

Bordo Ruj Kullananlar için Makyaj Önerisi

Bordo ruju kullanırken yaptığınız her makyaj ve giydiğiniz her kıyafet bordo renge ayrı bir anlam katar.

  • Bordo ruju kullanırken dudak kalemi sürmeyi düşünüyorsanız tercih edeceğiniz renkte bordo ve tonları olmalıdır. uygulayacağınız dudak kalemi bordo rujunuzu daha kalıcı yaparken dudakların daha dolgun görünmesini sağlar.
  • Koyu renk rujlar çabuk dağılacağından süreceğiniz dudak kalemi bu dağılmanın önüne geçer ve rujunuzu daha düzgün sürmenizi sağlar.
  • Bordo ruj kullandığınızda hafif bir eyeliner sürerek sade bir göz makyajı tercih etmek en doğru seçimdir.
  • Bordo ruj kullanacaksanız ten makyajınızı ağır yapmak yerine hafif ürünler tercih etmelisiniz. Kapatıcınızı bir aydınlatıcı ile tamamlayarak hem çekici hem de doğal bir görünüm elde edeceksiniz.

    Bordo Ruja En Uygun Makyaj
    Bordo Ruj Tercihinde Makyaj

 

Bordo Ruj Kullanıldığında Nasıl Bir Elbise Giyilmeli?

Giyilen elbise takılan takı bordo ruj ile bütünleştiğinde tam bir çekicilik sağlar. Sade kıyafetlerle bütünlendiğinde daha hoş duracaktır. Küçük boyutta aksesuar ve yüksek topuk ayakkabılarla bordo ruj kullanılabilir.

Bordo Ruj ve En Uygun Elbise Tercihi
Bordo Ruj ve En Uygun Elbise Tercihi

 

Hangi Ten Renkleri Bordo Ruj Kullanmalı?

Esmer tenli bayanlar bordo rujun vişne çürüğü tonlarını tercih etmelilerdir. Beyaz tenli veya kumral bayanlar ise kırmızıya dönük bordo renkler sizin için ideal bir seçim olacak.

 

Yazar: Tarih: 17 Ocak 2015 - 4:00:16 Kategori: Makyaj, Makyaj Teknikleri, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,