Cilt Bakımı Ve Güzellik
Depycure Tüy Dökücü Sprey

BİTKİSEL TÜY DÖKÜCÜ SPREYLER

Bitkisel tüy dökücü spreylerin diğer spreylerden farkı doğal içeriğe sahip olmalarıdır. İçlerinde yer alan bitki enzimleri ile cildinizde yumuşak bir etki bırakarak tüylerden kurtulmanızı sağlar. Tüy dökücü sprey kullanmak isteyenler için Cilt.net olarak bitkisel tüy dökücü spreyleri hazırladık.

 

Bitkisel Tüy Dökücü Spreyler

Sena Sultan Bitkisel Tüy Dökücü Sprey

Hamamotu özlü olan tüy dökücü sprey doğal şekilde tüylerinizden arınmanızı sağlamaktadır. İçeriği bitkisel bir ürün olan Sena Sultan tüy dökücü sprey 5 dakika içinde tüylerinizden kurtulmanızı sağlar.

Ürün Fiyatı: 12 TLdir.

 

Depycure Tüy Dökücü Sprey

İçeriğinde bulunan aloe vera özleri ve E vitamini sayesinde doğal bir şekilde tüylerinden arınan bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Uygulamak istediğiniz bölgeye sıktıktan sonra 5 dakika bekletip yıkamanız yeterlidir.

Ürün Fiyatı: 25 TLdir.

 

Yellowx Hamam Otu Yağı Tüy Dökücü Sprey

Vücut üzerinde kol, kasık, koltuk altı, bacak bölgelerinde uygulayabileceğiniz bu spreyi yara ve yanıkların üzerine uygulamanız yasaktır. Yüz, kulak ve burun içi, vajina bölgesi, göğüste uygulanmaz. Ürünü uyguladıktan sonra 3 dakika bekleterek yıkamanız gerekmektedir.

 

UYARILAR: Bitkisel özlü tüy dökücü spreyleri uygulamadan önce mutlaka ufak bir bölgede uygulayarak alerji testi yapmalısınız. Kızarıklık ve kaşıntı yapan spreyleri kullanmamanız gerekmektedir. Hiçbir tüy dökücü sprey vajina, kulak içi, burun içi ve yüz bölgesinde kullanılmaz.

Yazar: Tarih: 9 Mart 2014 - 10:00:18 Kategori: Epilasyon, Epilasyon ürünleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,