Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi doğal şampuanlar

BİTKİSEL ŞAMPUANLAR

Bitkisel şampuanlar saçların doğal yollarla temizlenmesinin yanı sıra saçların güçlenmesini ve yumuşamasını sağlayarak saç bakımını etkili bir şekilde yerine getirir. Saç köklerinde yer alan çoğu bakterinin oluşmasını durdurarak saç derisinin kalitesini artırır. Cilt.net olarak araştırdığımız bitkisel şampuanların özellikleri ve fiyatlarını inceleyerek saç temizliği için size en uygun bitkisel şampuanı seçebilirsiniz.

Bitkisel Şampuanlar

Dfn Garlı Zeytinyağlı Şampuan

Dfn garlı bitkisel şampuan zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçların tamir edilip güçlenmesini sağlayarak aynı zamanda doğal bir temizlik formülü sunar.

Ürünün Fiyatı: 15 TLdir.

Otacı Şampuan

Otacı bitkisel şampuan pek çok farklı bitkiden elde edilen ürünleriyle bayanların tercih ettiği bir şampuan türüdür. Isırgan özlü, 10 bitki özlü, lily bitki özlü, zeytinyağlı ve limonlu şampuanlarıyla değişik saç tiplerine göre üretilmiştir. Saçlarında kuruluk sorunu yaşayanlar için zeytinyağlı şampuan kullanılırken çok yağlı saçlar için ise limon özlü şampuanlar kullanılır. Her saç tipinin kullanabileceği 10 bitki özlü şampuan saçlarda pozitif yönde değişiklikler yaratır.

Ürünün Fiyatı: 14 TLdir.

Fiyto Sarmaşık Özlü Şampuan

Sarmaşık özlerinden elde edilen bitkisel şampuan uzamayan, hacmi gitmiş ve mat halde görünen saçları tamir etmek üzere formüle edilmiştir. İçinde ısırgan özü, papatya, sarmaşık, nane özü, civan perçemi, şerbetçi otu ve ökse otu bulunmaktadır. Elektriklenmenin de önüne geçerek şekil verdiğiniz saçların gün boyu bozulmadan şeklini korumasını sağlar.

Ürünün Fiyatı: 25 TLdir.

 

 

Organix Australian Teatree Şampuan

İçinde salisilik asit içeren söğüt kabuğu ekstresi, çay ağacı yağı ve argan yağı bulunduran bitkisel şampuan kepeklenmeyi büyük ölçüde azaltır. İçinde bol miktarda E vitamini barındıran şampuan saçların nemlenmesini sağlayarak parlak bir saç görüntüsü yaratır.

Ürünün Fiyatı: 29 TLdir.

Tresan Isırgan Otu Şampuanı

Tresan ısırgan otu özlü doğal şampuan yağlı saçlar için etkili bir şampuandır. Yağlanmayı kontrol altına alarak ısırgan otu ekstresi sayesinde saçların daha geç yağlanmasını sağlar.

Ürünün Fiyatı: 16 TLdir.

Verdaa Bitkisel Zeytinyağlı Şampuan

Zeytinyağının onarma gücünü şampuana aktaran Verdaa şampuan zeytinyağı sayesinde saçlara yüksek miktarda nem depolar. Saçların mat görüntüsünü gidererek saçları kuvvetlendirir ve parlatır.

Ürünün Fiyatı: 14 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız