Cilt Bakımı Ve Güzellik
Bitkisel saç boyaları

BİTKİSEL SAÇ BOYASI MARKALARI

Bitkisel saç boyaları içeriklerinin zararsız maddelerden oluşması nedeniyle saçlara zarar vermeden rahat şekilde kullanılabilir. Zararlı maddelerden uzak yapıları nedeniyle saçlarınıza renk verirken aynı zamanda saçlarınıza hiç bir zarar vermez. Cilt.net olarak en iyi bitkisel saç boyası markaları ve fiyatlarını sizler için hazırladık.

Bitkisel Saç Boyası Markaları

Organic Bitkisel Saç Boyası

İçinde amonyak bulunmayan saç boyası saç tellerini onaran etkisiyle aynı anda birden fazla saç bakım imkanı sunar. İçinde C, E vitamini bulunduran saç boyası beyaz saçların kapanmasını başarılı şekilde sağlar.

Fiyatı: 30 TLdir.

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası

İçerisinde bulunan A ve B vitaminleri saçlara renk verirken aynı zamanda neme doymasını sağlar. Saçlar boyama işlemi sonrasında daha kolay taranır ve yumuşak bir forma girer. Bitkisel içeriği sayesinde saç renginin korunmasını da sağlar.

Fiyatı: 32 TLdir.

Biosellection Bitkisel İçerikli Kalıcı Saç Boyası

Bitkisel içeriğe sahip olan saç boyası içinde amonyak bulunmaz. Alovera özlerinden oluşan saç boyası saçlarınıza bakım yaparak parlamasını sağlar. Saçlarınız boyanırken aynı zamanda bakımda yapan saç boyası alkol bulundurmayan içeriği ile saçların yıpranmasını engeller.

Fiyatı: 14 TLdir.

Sante Bitkisel Saç Boyası

İçinde yer alan kına özleri ve çeşitli bitki özleri sayesinde saça renk veren bitkisel saç boyası içinde bulunan buğday proteini de saçın pürüzsüz olmasını sağlar. Saç tellerini deforme etmeden renk veren Sante saç boyası peroksit içermediği için saçın matlaşmasını engeller.

Fiyatı: 35 TLdir.

Lady in Color Bitkisel Saç Boyası

Papatya ekstresi ile zenginleştirilmiş saç boyası badem yağı etkisiyle saçlarınıza yumuşaklık kazandırarak renk verir. Saçlara verdiği renk uzun süre kalıcılığını korur.

Fiyatı: 10 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. özlem diyor ki:

  Arkadaşlar bu konuda inandığım tek marka ısolde bitkisel saç boyası.

 2. Menekşe diyor ki:

  Merhaba

  bu saç boyası konusunu biraz kafaya taktım biraz :) teker teker inceledim diyebilirim. Eczaneneye gittiğimde oradada isolde diye bir şey vardı bu liste de yok ama şampuan firması zigavus çıkarmış ben siyahını aldım şu an çok rengi yok ama bence iyi fiyatı 15 tlydi

 3. Zehranur Gezer diyor ki:

  Lady in Clor u ben 3,5 tlye buldum

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız