Cilt Bakımı Ve Güzellik
Bitki özlü şampuanlar Farmasi

BİTKİ ÖZLÜ ŞAMPUANLAR

Bitki özlü şampuanlar içeriğindeki bitkisel içerikler sayesinde saçları sağlıklı şekilde beslerler. Cilt net olarak kullanabileceğiniz en iyi bitki özlü şampuanları, özellikleri, fiyatlarını ve kullanım şekillerini sizler için araştırdık.

 

Bitki Özlü Şampuanlar

Otacı On Bitki Özlü Şampuan

400 ml şişesi ile 10 farklı bitki ile geliştirilen şampuan içinde melisa, papatya, adaçayı, lavanta, nane, ardıç, biberiye, kekik ve sığla barındırıyor. Hoş bir kokusu olması ve saçları canlandırıp besliyor. Dermotolojik olarak testlerden geçen şampuanı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 14.50 TL.

Bitki özlü şampuanlar Otaci
Otacı On Bitki Özlü Şampuan

 

Tresan Bitki Özlü Şampuan

Kepekli ve yağlı saçlar için üretilen bitki özlü şampuan içinde biberiye, ısırgan otu, adaçayı, atkuyruğu, civan perçemi, huş ağacı ve ıhlamur bulunuyor. Kepeğe karşı etkili olan şampuan saç derisindeki yağlanmayı önleyerek bakım sağlıyor.

Fiyatı: 20 TL.

Bitki özlü şampuanlar Tresan
Tresan Bitki Özlü Şampuan

 

Hobby Bitki Özlü Şampuan

İçeriğindeki bitki özleri sayesinde saçı yeniden yapılandırarak sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur. Gül özü sayesinde saçlar parlar ve hacimlenir, Hobby bitki özlü şampuan ile saçlarınızı sık yıkayabilir, saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyatı: 750 ml 4 TL.

Bitki özlü şampuanlar Hobby
Hobby Bitki Özlü Şampuan

 

Bitki Derman Bitki Özlü Şampuan

Arındırıcı etkisi ile saç köklerini besler. Günlük kullanıma uygun olan şampuan saç dökülmelerini azaltır ve saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar. 3 ay kullanım sonunda yeni saçlar görülür ve saç tellerini güçlendirir.

Fiyatı: 26 TL.

Bitki özlü şampuanlar Bitkiderman
Bitki Derman Bitki Özlü Şampuan

 

Farmasi Bitki Özlü Şampuan

Orkide ve buğday içerikli şampuan özellikle kuru saçları derinlemesine nemlendirme özelliğine sahiptir. Saçların kırılarak dökülmesini önler ve mat saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar. Özellikle yıpranmış hasar görmüş saçlar için kullanıma uygundur.

Fiyatı: 15 TL.

Bitki özlü şampuanlar Farmasi
Farmasi Bitki Özlü Şampuan

 

Yazar: Tarih: 20 Kasım 2014 - 10:00:02 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Manşet, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , , , , ,