Cilt Bakımı Ve Güzellik
beyonce-sac-renkleri

Beyonce’nin saç renkleri

 

Milenyum çağından itibaren gün geçtikçe şöhret basamaklarını müthiş bir hızla tırmanan ve şuan dünya çapında bir üne sahip olan Beyonce; her giydiğiyle, her yaptığıyla, her sahne şovuyla, her aksesuarıyla ve her makyajıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran bir sanatçıdır.

 

beyonce-karamel-saclari

 

Bu kadar göz önünde olması, onun da tarzına otomatik olarak yansımış ve tarzını genellikle pek çok saç şekli ve saç rengi deneyerek mümkün olduğunca ortaya koymuştur.

 

Özellikle sahnedeyken hem sesiyle, hem görüntüsüyle hem de sahne şovlarıyla nefesleri kesen Beyonce; özellikle bu tip göz önünde olduğu şovlarda mutlaka saçlarını da bu gösterisinin bir parçası niteliği haline getirmiştir.

 

beyonce-sari-saclari

 

Beyonce’nin saç şekilleri

 

Beyonce saç modeli denince ya da Beyonce saç rengi denince aklımıza pek çok görüntü ve çeşitli renk skalaları gelmektedir. Saçının rengiyle bu kadar oynamayı sevse de Beyonce, saç bakımı asla ihmal etmeyen ünlüler arasındadır.

 

Kızı doğduktan sonra saç kesimini ve bakımını kendisinin yaptığı söylentileri ortalarda dolaşsa da, kendisinin 12 yıl boyunca profesyonel olarak saç uzmanlığını yapan Kim Kimble isimli yardımcısının söylediği formüle göre Beyonce saçlarını bunca zamandır E vitamini ve doğal yağların karıştırıldığı bir doğal formülle koruma altına almaktadır.

 

beyonce-siyah-saclari

 

Beyonce’nin saç güzelliğinin doğal sırrı

 

Bu formüle göre Beyonce hem E vitaminini hem de bir takım doğal yağları birbirine karıştırdıktan sonra bu karışımı sıcak bir şekilde saçlarına sürmekte, bir süre sıcak tutucu saç bonesinin içerisinde saçlarını bekletmektedir. Bu uygulamanın yanında da şampuanlarını içerik olarak sülfatsız olanlardan tercih etmektedir.

 

Saç bakımının dışında, dünya genelinde takip edilen ve sürekli beğenilen saç renklerini de deneyen Beyonce, “Beyonce’nin saç rengi nedir?” sorusuna çok net bir cevap verilememesine sebep olan bir ünlüdür çünkü saçlarında renk geçişlerini çok hızlı olarak yapmaktadır.

 

beyoncenin-orgulu-saclari

 

Beyonce’nin sevilen saç renkleri

 

Beyonce saç modelleri arasında ne Beyonce’nin son saç rengi en iyisidir ne de Beyonce’nin şu kullandığı saç rengi en iyisidir gibi bir ifade kullanılması pek mümkün olmamaktadır çünkü güzel yıldız her uyguladığı rengi kendisine çok fazla yakıştırmaktadır.

 

Beyonce saçlarına bugüne kadar kahverengi, bakır kahverengi, sarı, siyah ombreli sarı, karamel, kahverengi karamel, kızıl, kahverengi kızıl, kahverengi sarı, bakır karamel, kestane rengi, küllü sarı, küllü karamel, siyah, koyu sarı ve açık sarı renklerini kullanmıştır.

Yazar: Tarih: 11 Ekim 2016 - 2:47:17 Kategori: Saç Bakımı, Saç Renkleri ve Boyaları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,