Cilt Bakımı Ve Güzellik
Beyaz saçlar için şampuan önerileri

BEYAZ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN

Beyaz saçlara bitkisel çözüm uygulanabileceği gibi saçları temizleyen şampuanlarla da beyazlamanın önüne geçilebilir. Aşağıda tarifini verdiğimiz beyaz saçlar için şampuan önerilerinden hangi şampuanın nasıl işe yaradığını öğrenebilir ve uygun olanı seçebilirsiniz.

Beyaz Saçlar İçin Şampuanlar

Grey Away Şampuan

Grey Away şampuanın yapısında bitkisel maddeler bulunur. İçinde kurşun, paraben ve asetat olmadığı için son derece doğal içerikli bir şampuandır. Kullanıldığı süre içinde saçların beyazlamasını önler. Grey Away şampuanı saçlarınıza uyguladıktan sonra 3-5 dakika arası saçlarınızda bekleterek durulamanız gerekir. Önemli uyarılardan biride röfleli saçlarda uygulamanın sakıncalı olmasıdır. Saçlar doğal renginde olmalıdır. Saç boyaları ile karıştırılmamalıdır.

Dexe Şampuan

Dexe şampuan içinde oksidan bulunmaz. Bitkisel bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. ilk uyguladığınızda bile farklılık görebilirsiniz. 5 kullanım sonrasında saçlarınız istediğiniz gibi beyazlarından arınacaktır. Uzakdoğu Çin tıbbının teknolojisiyle hazırlanmış bir üründür. İçinde ginseng ve çeşitli bitkiler vardır. Dexe şampuanın 20 günde bir uygulanması gerekir. Elinize eldiven takarak uygulama yapmanız daha sağlıklıdır. Saçınıza sürdükten sonra 5 dakika içinde durulamalısınız.

Loreal Silver Beyaz Saçlara Özel Şampuan

Loreal şampuan içinde saç tellerine faydalı olan amino asitler vardır. Bu şampuan nemli saçlara uygulanır. Köpürtülerek yıkanır ve daha sonra durulanır. Saçların beyazlığını yok ettiği gibi saçlara parlaklık kazandırır. İçerisinde bulunan katyonik ajanlar ile saçların beyazlamasını da geciktirir. Haftada 2 kere uygulamanız yeterlidir.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Şampuan

Dermaderm ile saçlarınız 3 hafta içinde beyazlarından kurtulur. İçerisinde multivitamin barındıran bir şampuandır. İçerisinde kimyasal hiçbir madde yoktur. Haftada 2 kere kullanımı uygundur.

Wella SP Men Silver Beyaz Saçlar İçin Şampuan

Erkeklerin kullanımına uygun olan bu şampuan sayesinde saçlarınızdaki beyazlıklar azalır. İçinde mavi renk molekülleri barındırır. Cilt yapısına oldukça uygun bir şampuandır. Saçlara uygulandıktan sonra 2 dakika bekletilip yıkanır. Nemli saçlara uygulanarak kullanılır.

Moliva Şampuan

Moliva şampuan saçınızdaki beyaz tellerin kullanıldıkça azalarak bitmesini sağlar. Moliva şampuan bitkisel ürünlerden meydana gelmiştir. Islak saç üzerine uygulanır. Hem erkekler hem de bayanlar için uygun bir şampuandır.

Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlığını Giderici Şampuan

Şampuan ve losyon halinde satılan ikili set ile birlikte saçlarınızdaki beyazlardan arınırsınız. Bu seti haftada 2 kere kullanmanız yeterlidir. Şampuanı losyonu ile birlikte kullanmanız daha iyi sonuçlar verecektir. Ozoderm grey vücuttaki diğer tüylere uygulanmaz. Uyguladıktan sonra ellerinizi iyi bir şekilde temizlemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Munise Hangar diyor ki:

    Son zamanlarda kuaförüm sürekli keratin bakımının röfleli saçlara şart olduğunu ısrarla söylüyordu. Ben de çok araştırdım ve keratinin kımyasal içermeyenini yani Katkısız keratini saçıma evde kendim yükledim. O kadar saçlarım toparladı ki anlatamam. Neredeyse eski halıne geldi. Çok şükür ilk defa bir bakımdan olağanüstü fayda gördüm.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız