Cilt Bakımı Ve Güzellik
Göğüs dikleştirici bant

BARE LİFTS GÖĞÜS DİKLEŞTİRİCİ BANT

Bare Lifts göğüs dikleştirici bantlar sayesinde göğüsleriniz sutyen kullanmadığınızda bile dik ve sıkı gözükür. Kadınların askılı elbise giydiklerinde görselliği bozan sutyen askısı problemi Bare Lifts sayesinde ortadan kalkmaktadır. Bu ürün ile birlikte aşırı büyük olan göğüsler bile sarkık görüntüsünden kurtularak daha dik bir hale bürünmektedir. Bare lifts göğüs dikleştirici bant hakkında merak ettikleriniz Cilt.net te…

Bare Lifts Göğüs Dikleştirici Bant Faydaları

Askıya gerek kalmadan kullanılan ürün dolgulu sutyenlere göre daha büyük kolaylık sağlamaktadır. Göğüslerin doğal halinde fakat daha dik görünmesini sağlayan göğüs dikleştirici bantlarının en büyük kullanım kolaylığı da denizde ve havuzda bile kullanılabilmesidir. Su geçirmez özellikleri sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Saniyeler içinde arzu ettiğiniz göğüs modeline kavuşmanız mümkündür. Kullanımı oldukça pratik ve sonuçları çok etkilidir.

Bare Lifts Nasıl Uygulanır

  • Bare Lifts uygulamadan önce göğsünüzün kuru olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Bare Lifts göğüs dikleştirici bantlar 24 saat kullanılabilir. Bu süre sonunda atılarak yenisinin kullanılması gerekmektedir.
  • Göğüs ölçünüze uygun olarak tasarlanmış noktalı kısımlardan makas yardımıyla kendi göğüs ölçünüze uygun olarak kesin. Göğüsleriniz büyük bedense kesmenize gerek yoktur.
  • Bare Liftsin yarı kısmı yapışkanından ayrılarak göğüs altına yapıştırılır ve diğer kısmı çıkarılarak göğüs ucunun üst kısmına kadar uzatılarak istenilen dikleşme sağlandığında bastırılarak yapıştırılır.
  • Aynı işlem diğer göğüs bölgesine de uygulanır. Böylelikle sutyensizde dik göğüslere sahip olabilirsiniz.
  • İçerisinde 10 adet dikleştirici bant bulunan Ürünün Fiyatı: 7 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız