Cilt Bakımı Ve Güzellik
Güzel bacaklar için kullanılan kremler

BACAKLARI GÜZEL GÖSTEREN KREMLER

Bacak kremleri ile daha güzel ve pürüzsüz bacaklara kavuşmak mümkün. Bacaklar yaz mevsimi ile birlikte daha fazla ön plana çıkar. Giyilen kısa etekler ve şortlar neticesinde; bacak bakımı da ayrı bir önem taşır. Bacak kremlerinin başında bronzlaştırıcı bacak kremleri, parlatıcı bacak kremleri ve nemlendirici bacak kremleri gelir.

Tavsiye Ettiğimiz Bacak Bronzlaştıran Kremler

Bacaklarının beyazlığından şikayet eden bayanlar aşağıda yazdığımız bacak bronzlaştırıcı kremleri temin ederek bronz ve  etkileyici bacaklara sahip olabilirsiniz. Alessandro pedix, Sally hannes ve Lcn markalı bronzlaştırıcı bacak kremleri Cilt.net olarak tavsiye ettiğimiz fiyat ve kalite açısından en iyi kremlerdir.

Alessandro Pedix Feet Bacak Bronzlaştırıcı

İçinde Hindistan cevizi özü bulunan bacak bronzlaştırıcı sprey sürüldüğü anda etkisini gösteriyor. Kolay kullanıma sahip bronzlaştırıcı püskürtmeli şişe ağzı ile her yere eşit şekilde dağılarak daha pürüzsüz ve doğal bronzluk yakalamanız kolalaştırmış.

Fiyatı: 52 TL.

Sally Hansen Bacak Bronzlaştırıcı

3 – 4 farklı ten tonu bulunan bronzlaştırıcıyı eczanelerden kolayca temin edebilirsiniz. Güzel bir kokusu bulunan bronzlaştırıcı spreyi temiz ve kuru bacaklarınıza uygulayıp bir an önce yedirmelisiniz. Ardından kuruyana kadar bekleyin. İçinde sim parçacıkları bulunan bronzlaştırıcı bacakların kusurlarını kapatırken harika bir şekilde sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Fiyatı: 72 TL

Lcn Bacak Bronzlaştırıcı

Doğal bir şekilde bacaklara bronzluk veren Lcn markası derinlemesine bacaklarınızı nemlendirir ve ışıltılı harika bacaklara sahip olmanızı sağlar. Çok az miktarda elinize alın ve bacaklarınıza hızlı hareketlerle kremi yayın. Kuruduğunda kıyafetleri giyebilirsiniz. 2 – 3 saat sonra etkisini göstermeye başlayan krem 1 hafta kalıcılığını korur.

Fiyatı: 62 TL.

Bacakları güzel gösteren kremlerin kullanımı çok abartılmamalıdır. Bronzlaştırıcı kremlerin bulaşma ihtimali fazladır. Bu yüzden beyaz etek veya beyaz şort giyen hanımlar biraz daha dikkatli olmalıdır. Yaz günleri terlemenin artması ile birlikte, bacağınıza sürdüğünüz kremler daha çabuk akabilir.

En iyi Bacak Parlatıcı Kremler

Bacak kremleri içerisinde en çok ihtiyacınız olan şüphesiz bacakları parlatıcı etkiye sahip kremlerdir. Bayanlar ışıltılı makyaj ürünlerini sevdikleri gibi aynı zamanda vücutlarında kullandıkları ürünlerde de ışıltı isterler. Bacaklarınızı olduğundan daha göz alıcı göstermek isterseniz parlatıcı bacak kremlerini deneyebilirsiniz.

Bulgari Omnia Bacak Parlatıcı Krem

Elinize fındık tanesi kadar alıp bacaklarınıza uygulamanız mükemmel bir parlaklık için yeterli. Gece gündüz bacaklara uygulanan bu krem hem bacaklarınızı nemlendirecek hem de sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayacak. zarif ve göz alıcı bacaklara sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi Bulgari.

Fiyatı: 93 TL.

Sally Hansen Bacak Parlatıcı Sprey

Sally Hansen yukarıda bahsettiğimiz bronzlaştırıcı dışında bacak pürüzlerini yok eden ve cilde harika bir ışıltı katan bacak spreyi. Bacaklarınıza eşit miktarda sıkıp elinizle ürünü yedirin. 3 – 5 dakika arasında bekleyip giyinebilirsiniz.

Fiyatı: 54 TL.

Nuxe Huile Prodigieuse Or Bacak Parlatıcı Yağ

Tüm vücudu da uygulanabilen Nuxe parlatıcı yağ cildi nemlendiriyor ve zarif bir parlaklık sağlıyor. Kullananların kesinlikle tavsiye ettiği parlatıcı yağ banyo sonrası vücuda rahatlıkla uygulanabilir.

Fiyatı:

Absolute Shimmer Parlatıcı Bacak Sprey

Pembe ve makro rengi simler bulunan bu parlatıcı sprey ister saçınıza uygulayın ister bacaklarınıza. Oldukça doğal ve göz alıcı bir görünüm sunan spreyin hoşta bir kokusu var.

Fiyatı: 11 TL.

Nemlendirici Bacak Kremleri

Güneş ışınlarının etkisi bacaklara zarar verebilir bu yüzden kullanılan bacak kremlerinin nemlendirici özelliği yüksek olmalıdır. Nemlendirici bacak kremleri, güneş koruyuculu, Batık engelleyici olmalı aynı zamanda uygulandığı ilk andan itibaren bacakların sağlıklı ve pürüzsüz olmasını sağlamalı.

Bela B Tummy Bacak Kremi

Bacaklara uygulandığı anda rahatlatan ve derinlemesine nemlendiren bacak kremidir. Batık oluşmasını engelleyerek topuk çatlaklarının da önüne geçer ve bacakları yumuşacık yapar.

Fiyatı: 58 TL.

Oriflame Perfect Body Bacak Kremi

Bacaklara sürüldüğünde daha enerjik ve aktif bacaklara sahip olmanızı sağlar. Gece yatmadan bacaklara uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır ve bacakların daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Fiyatı: 30 TL.

Dr. Organic Arı Sütü Bacak Kremi

Bacaklara sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırarak varis problemini en aza indirir. İçinde bulunan bitkiler sayesinde bacakları derinlemesine besleyerek nemlendirir. İçinde koku bulunmaz ve sls içermez. Oldukça doğal olan bu ürün bacakların ihtiyacı olan tam bakımı sağlar.

Fiyatı: 120 TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız