Cilt Bakımı Ve Güzellik
Avon güneşsiz bronzlaştırıcı losyon

AVON GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI KREMLER

Avon güneşsiz bronzlaştırıcı kremler sayesinde kışın dahi yazın sıcak etkisini vücudunuzda hissedebilirsiniz. Avon markasına ait en iyi güneşsiz bronzlaştırıcı kremler, özellikleri ve fiyatları.

Avon Güneşsiz Bronzlaştırıcı Krem Yüz ve Vücut İçin ( 128225866 )

Cildinize sürdükten 1 – 2 saat sonra sahilden gelmiş izlenimini bulursunuz. Doğal bir bronzluk sağlayan ürün 1 hafta ciltte etkisini göstermektedir. Ürünü elinize bir miktar sürüp dairesel hareketlerle vücudunuza sürdüğünüzde görünümü daha düzgün tutabilirsiniz. Dirsek,diz ve nasırlı alanlara daha az ve hafif şekilde bronzlaştırıcıyı uygulamalısınız. 5 dakika beklemeniz kuruması için yeterlidir. Eldivenle uygulamaya özen gösterin.

Fiyatı: 20.90TL

Avon Güneşsiz Bronzlaştırıcı Losyon ( 129440788 )

Özellikle buğday tenler için tavsiye edilen güneşsiz bronzlaştırıcı kademe kademe bronzlaştırmada başarılı. Cilde dairesel hareketlerle sürülen bronzlaştırıcı kremi eşit şekilde dağıtarak yediriniz.

Fiyatı: 17.50 TL

Avon Sun Magic Tan Güneşsiz Bronzlaştırıcı ( 129990884 )

Açık ve buğday tenli kişilere tavsiye edilen güneşsiz bronzlaştırıcı cildinizi bronzlaştırırken aynı zamanda nemlendiriliyor. Kokusu ile cezp edici olan kremi temizlemiş cildinize uygulayınız.

Fiyatı: 19.90 TL.

Avon Self Tan Bronzing Mousse With Firming Complex

Bornzlaştırıcı ürünü öncelikle görünmeyen bir bölgenizde deneyerek renk bazını test edip tüm vücuda ertesi gün uygulayınız. Sert olan dirsek, diz ve nasırlı alanlara daha az ve hafif şekilde uygulayınız. Eldiven yardımıyla ürünü eşit miktarlarda sürünüz.

Fiyatı: 22 TL.

Avon Güneşsiz Bronzlaştırıcı Köpük ( 125552005 )

Cildinizde yazdan kalma etkiyi sürdürmek için köpük olarak bronzlaştırıcıyı kullanabilirsiniz. Ürünü dairesel hareketlerle cildinize uygulayıp kuruyuncaya kadar bekleyiniz ardından kıyafetlerinizi giyiniz. Aksi taktirde kıyafetinizde lekelenmeler oluşur. Canlı ve bronz bir ten için etkisi geçtikçe kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 19 TL.

Avon Yüz ve Vücut İçin Tropikal Kokulu Bronzlaştırıcı ( 134188043 )

Dairesel hareketler cildinize uygulayacağınız bronzlaştırıcı losyonun kokusu da sizi fazlası ile etkileyecektir. Ürünü cildinize uyguladıktan sonra kuruyana kadar bekleyin. Aksi taktirde kıyafetlerde lekelenmeler yapar. Sürüldükten 2 – 3 saat sonra cildiniz bronzlaşmaya başlar ve etkisini 4 – 5 gün sürdürür.

Fiyatı: 21 TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız