Cilt Bakımı Ve Güzellik
Etkileyici Kokusu ile Armani Mania Bayan Parfümü

Armani Mania Bayan Parfümü

Bayanlar, Eşsiz bir parfüm arıyorsanız Armani Mania Bayan parfümünü denememiş olabilirsiniz. Kadınsı, şık, sıcak ve seksi bir parfüm olarak nitelendirebileceğimiz Armani mania kalıcılığı ile de son derece başarılı, 75 ml lik şişesini ortalama olarak 219 tl gibi bir fiyata temin edebilirsiniz.

 

Armani Mania Bayan Parfümünün Kokusu

  • Armani mania bayan parfümü odunsu, çiçek, baharat ve narenciye karışımı. Şık ve sade şişesinin üst notalarında mandalina ve iris çiçeği bulunurken orta notalarda zambak, pembe karabiber ve şakayık bulunuyor. Parfümün bitirilişi de misk, amber ve sedir barındırıyor.
  • Odunsu ve narenciye kokusunun baskın olduğu parfüm ferahlıktan ziyade kremsi ve sıcak bir kokuya sahip. Farklı kokusunun yanında tamamen şık, çekici, kadınsı ve kremsi yapıda bir koku.
  • Fiyatı: 75 ml.lik armani mania bayan parfümünün ortalama fiyatı 219 tl dir.

 

Armani Mania Bayan Parfümü için İdeal Zaman

İlk bahar, kış ve sonbaharda daha çok tercih edilen parfüm yaz aylarında size ağır gelebilir. Geceleri daha çok tercih edebileceğiniz parfüm kalıcılığı ve ağırlığı ile kış aylarında tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir koku. Oldukça kalıcı olması nedeni ile sabah uygulamanız yeterli.

 

Yazar: Tarih: 10 Aralık 2014 - 1:30:21 Kategori: Makyaj, Manşet, Parfüm
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,