Cilt Bakımı Ve Güzellik
Oriflame Perfect Body Anti Selülit Jeli

ANTİ SELÜLİT KREMLERİ

Anti selülit kremleri: Basen bölgesinde Selülit gibi buruşuk bir görüntünün oluşmaması için bol hareket, düzenli beslenme ve anti selülit kremleri uygulamak mecbur. Yaz aylarında en çok göze batan selülitleri gidermek istiyorsanız en etkili selülit kremlerini uygulayabilirsiniz.

 

En iyi Anti Selülit Kremleri

Nuxe, Selülit Gideren İnceltici Vücut Yağı

Tüm vücuda rahatlıkla uygulanabilen selülit giderici vücut yağı özellikle karın ve basen bölgesinde oluşan selülitlerle savaşıyor. Selülitlerle savaşmada etkili olan vücut yağını uygularken aynı zamanda incelmek istemez misiniz? Doğal içeriklerle üretilen anti selülit yağı içinde susam, greyfurt, fındık, sedir, su yosunu ve ölmez otu bulunuyor. Vücudun kolayca emdiği vücut yağı cilt yüzeyini onarırken hızlı bir şekilde pürüzsüzleştiriyor. Her cilt tipine uygun nemlendirici anti selülit vücut yağı.

  • Nuxe, Selülit Gideren İnceltici Vücut Yağı Fiyatı: 98.80 YTL

 

Nuxe, Selülit Gideren İnceltici Vücut Yağı
Nuxe Selülit Giderici Yağ

Oriflame Perfect Body Anti Selülit Jeli

Oriflamen selülit kremini uygulayarak daha sıkı ve daha gergin vücuda kavuşabilir selülitlerinizden jel sayesinde kurtulabilirsiniz. Selülitleri günden güne azaltan jelin faydasını görmek için düzenli bir şekilde kullanmak oldukça önemli.

  • Oriflame Perfect Body Anti Selülit Jeli Fiyatı: 34 YTL

 

Oriflame Perfect Body Anti Selülit Jeli
Oriflame Perfect Body Anti Selülit Jeli

Lierac Body Slim Express

1 hafta gibi kısa bir zamanda selülitlerin azalmasını vaat eden selülit kremi etkili bir nemlendirme sağlıyor. Kilo sorunu olanlar, selülit problemi yaşayanlar ve sıkı bir cilde kavuşmak isteyenler Lierac anti selülit kremini kullanarak kısa zamanda çözüme ulaşabilirler. Alanında en iyisi olduğunu iddia eden ürünü vücuda uygulandığında hızla emilerek cildin  pürüzsüz ve kadifemsi olmasını sağlıyor.

  • Lierac Body Slim Express Fiyatı: 121 YTL

 

Lierac Body Slim Express
Lierac Body Slim Express Selülit Giderici

Shiseido Super Slimming Reducer Anti Selülit Kremi

Shiseido serisine yeni eklediği anti selülit kremi ihmal etmeden kullanıldığı sürece cildin hızlıca sıkılaşmasını, ,incelmesini ve toparlanmasını sağlarken selülitlerin giderilmesinde etkili oluyor. Bu yaz selülit kremi kullanacaklar için iddialı ve etkili olan kremin etkisi araştırmalar sonucunda kanıtlanmış. Cilt tonundaki düzensizlikle ve çukurluklar kremi kullanmaya başladığınız anda azalıyor.

  • Shiseido Super Slimming Reducer Selülit Kremi Fiyatı: 209 YTL
Shiseido Super Slimming Reducer Anti Selülit Kremi
Shiseido Anti Selülit Kremi

Yves Rocher Selülit Karşıtı İnceltici Serum

Selülit görünümünü hızlıca azaltan ve düzgün kullanım sonucu giderilmesini sağlayan selülit kremi cilde anında uyum sağlayarak hızla emiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Aynı ürünün serisi olan peelingi uyguladıktan sonra kullanacağınız selülit kremi daha etkili sonuçlar sağlıyor.

  • Yves Rocher Selülit Karşıtı İnceltici Serum Fiyatı: 100 YTL

 

Yves Rocher Anti Selülit Giderici
Yves Rocher Selülit Karşıtı İnceltici Serum

Organicum Sıkılaştırıcı Anti Selülit Yağı

Cildin alt katmanlarına inerek etkisini gösteren selülit kremi hızlıca etkisini gösteriyor. İçeriğinde kekik yağı, biberiye ve portakal yağı bulunduran ürün metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak vücudun incelmesinde de etkili oluyor.

 

Cildi sıkılaştıran, pürüzsüzleştiren, selülitleri önleyen ürün aynı zamanda ciltteki kuruluktan dolayı oluşan çatlamaları tamir ediyor. 1 ay düzenli kullanım sonucunda etkisini görebileceksiniz.

  • Organicum Sıkılaştırıcı Anti Selülit Yağı Fiyatı: 52 YTL.
Organicum Sıkılaştırıcı Anti Selülit Yağı
Organicum Sıkılaştırıcı Anti Selülit Yağı

Yazar: Tarih: 29 Nisan 2015 - 2:07:49 Kategori: Çatlak Ve Selülit Tedavisi, Cilt Sorunları, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , , , ,