Cilt Bakımı Ve Güzellik
Alix avien pudra

ALİX AVİEN PUDRA ÇEŞİTLERİ

Alix Avien kozmetik markası cilde dost olan ürünleri ve pudralarıyla bayanların sıklıkla kullandığı makyaj malzemeleri üretmektedir. Aşağıda yer alan Alix Avien pudra çeşitlerinden herhangi birini seçerek cildinizide ki pürüzleri gizleyebilirsiniz. Cilt.net olarak özellikle Terracota pudra diğer adıyla mucizevi pudrayı denemenizi tavsiye ederiz.

Alix Avien Pudra Çeşitleri

Alix Avien Bronzing Powder

Cildinize doğal bir şekilde bronzluk sağlayan pudra hafif ve ışıltılı yapısı ile taze bir görünüm oluşturur. Cildi doğal şekilde aydınlatan yapısı ile güneş bronzluğu sağlar. Cilt üzerinde 2-4 saat kadar dayanıklılık süresi vardır.

Alix Avien Bronzign Powder Fiyatı: 26 TLdir.

Alix Avien Compact Powder

Bütün cilt tiplerinin kullanabileceği compact pudra mat bir yapıya sahiptir. Cilde sürüldüğü andan itibaren ipeksi bir görünüm kazandırır. Cildi kurutmadan lekeleri kapatan yapısı ve yarı saydam özelliği ile doğal bir cilt tonu elde etmenizi sağlar. 6 saat süreyle cildin yağlanmasını engelleyerek mat bir cilt elde edilmesini sağlar.

Alix Avien Compact Powder Fiyatı: 28 TLdir

Alix Avien Mucize Pudra

Alix Avien mucize pudrasının ismi Terracota pudra olarak bilinmektedir. Ciltle başarılı bir şekilde bütünleşme özelliğine sahip olan en başarılı ürünlerden biri olan mucize pudra fondöten üzerine uygulandığında çok daha olumlu sonuçlar vermektedir.

  1. Alix Avien pudraları içinde en kapatıcı özellik sergileyen pudra cildinizde kalıp gibi durmaz.
  2. Sürüldüğü andan itibaren ciltle kusursuz şekilde örtüşür.
  3. Cildin dinlenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar.
  4. Gün sonuna kadar cildinizde kalıcılığını koruyarak pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar.

Alix Avien mucize pudrayı uygulamadan önce cildinize mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız. Pudranın kalıcılığını artıran ve saatler boyu kalıcı hale gelmesini sağlayan makyaj bazı mucize pudranın ömrünü uzatmaktadır.

Mucize pudranın en doğru uygulanış şekli pudra fırçası ile uygulamaktır. Eğer fondöten kullanmadan tek başına kullanacaksanız kendi süngeri ile uygulayabilirsiniz. Yağlı ciltlerde parlamayı önleyen yapısı ile sürekli ışıldayan yüzünüzü mat bir hale getirebilirsiniz. Kuru ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği mucize pudra cildi kurutmadan kapatıcılık sağlar. Bu nedenle tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Mucize pudrayı kullanmak istiyorsanız alacağınız renk tonuna dikkat edin. Teniniz açık renk ise 3 numara sizin için ideal tondur. Kumrallar için 1 numaralı ton kullanılırken, daha esmer kişiler için 2 numara sizin için ideal renk tonudur.

Terracota pudra Fiyatı: 33 TLdir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız