Cilt Bakımı Ve Güzellik
Thierry Mugler Alien Afrodizyak parfüm

Afrodizyak etkili parfümler karşı cins tarafından beğenilmek ve takdir görmek için kullanılan parfümlerdir. Her parfüm güzel kokar fakat afrodizyak etkili parfümler sınırlıdır.  Bu parfümlere göz atarak sizi bilgilendirmek istedik.

Parfümler

Thierry Mugler Alien

Son derece yumuşak kokulardan oluşan ve kokladıkça güzelleşen bu parfüm hakkında yapılan yorumlar oldukça tatmin edicidir. Bayanların bir kısmı tarafından dünyanın en iyi afrodizyak parfümü olarak gösterilmektedir. Zambak, yasemin, vanilya, çimen, portakal çiçeği notaları ile oldukça kalıcı ve etkileyici bir parfümdür.

– Tom Ford Black Orchid

Tom ford parfüm unisex bir parfüm olmasına rağmen genellikle bayanlar tarafından kullanılır. Pudramsı kokusu ile bayanlara daha uygundur. Afrodizyak etkili olan parfüm tütsü kokularından esinlenmiş olarak karşınıza çıkar. Fakat kalıcılık konusunda birçok parfüm markası ile yarışacak bir parfümdür.

– Tom Ford Violet Blonde

Oryantal notalardan oluşan Violet Blonde baharatlı kokuları da içinde barındırır. Sıkıldığı alanda dayanılmaz hisler uyandıran parfüm menekşe yaprağı, mandalina, orris, hindistan cevizi notaları ile çekiciliğinizi artırır.

– Dolce Gabbana Light Blue EDT

Meyve çiçeklerinden gelen kokusu ile etkileyici olabileceğiniz ve tutkulu aşkların parfümüdür. Sedir ağacı, yeşil elma, sümbül, bambu, yasemin, beyaz gül, amber, sedir ve misk notalarından meydana gelir.

– Narciso Rodriguez For Her EDP

Ünlüler tarafından sıklıkla tercih edilen bu koku son derece kalıcı ve şehvet uyandırıcı. Parfüm saflıkla çekiciliği bir araya getiren gizemli bir parfüm. Gül, şeftali, misk, paçuli, sandal ağacı notalarından oluşuyor. Kadınlığınızın farkına varmak isterseniz bu parfümden edinmelisiniz.

– Agent Provocateur EDP

Kadınsı kokusu ile duyanı tahrik edecek son derece iddialı bir parfüm. Yasemin, rus kişnişi, safran, manolya, gardenya, yasemin, gül, amber, misk notalarından oluşan parfümün erkekler üzerinde yarattığı etki tam bir afrodizyak. Kalıcı olması da tercih edilme sebebini artırıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız