Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
Açık kahverengi saç nasıl elde edilir?
 • Yazar :
 • Tarih: 23 Aralık 2013
 • Kategori : Saç Bakımı, Saç Renleri ve Boyaları
 • SAÇ RENGİNİ AÇIK KAHVE YAPMAK

  Açık kahve saç rengine ulaşmak için kuaförde uygulanan açıcılardan yararlanabilirsiniz. Saçlarının yıpranmasını istemeyen kişiler evde belli zaman dilimleri içinde aynı renk boya uygulaması yaparak açık kahverengi saç rengini elde edebilirler.

   

  Açık Kahve Saç Nasıl Elde Edilir

  Saçlarını devamlı koyu renge boyayan kişiler için açık renklere ulaşmak uzun zaman alır. Tek seferde yapılan açıcı uygulamaları saçınızı yıpratacağı için tavsiye edilmez. Bunun yerine açık kahverengi saç rengine ulaşmak için saçlarınızı ilk olarak doğal tonlarda orta kahverengi tonlarına boyayabilirsiniz. 3 defa ve bir ay arayla yapacağınız uygulama sonrası saçlarınız orta kahvenin tonlarına ulaşmaya başlayacaktır.

   

  Yıkandıkça akan saçlarınızın taban rengi artık siyah olmayacaktır. Kahverengi yansımaları olan kestaneye bakan bir renk elde edeceksiniz. İlk 3 uygulamadan sonra saçlarınızı herhangi bir boya markasının açık kahve tonlarına boyamaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için sabırlı olmalı kendinize 6 ay ile 1 sene gibi bir zaman dilimi ayırmalısınız. Saçınızı kendiniz boyayarak sağlıklı bir şekilde açık kahve tonları elde edebilirsiniz.

   

  Kumral tonlarda veya sarının herhangi bir tonunda saçlarınız varsa açık kahverengi boyalar saç tellerinize hemen nüfuz edecektir. Açık rengi daha koyu tonlara çevirmek basit bir işlemdir. Birkaç uygulama sonrası saçlarınız istediğiniz açık kahve tonlarına dönmüş olacaktır. İlk uygulamada su nedeniyle akan boyalar birkaç uygulama sonrası saç tellerine tutunarak akma durumu sona erecektir.

   

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
  1. buse diyor ki:

   Merhaba ben açıcıdan sonra kumrala boyadılar saçımı kızıl kahve oldu şimdi açık kahveye boyadım şimdi siyah gibi duruyo böyle mi kalack

  İştah kesici bitkiler
  İştah Azaltan Bitkiler

  Diyet yapanların en büyük sorunu iştahtır. Karınları aç olmasa da gördükleri anda canları çeker ve bu da iştahlarının fazlaca çok olmasından kaynaklanır. Cilt.net olarak tam da bu konu üzerinde durmak istedik. İştah azaltan bitkiler ile sağlıklı şekilde kilo verebilir yağ yakım hızınızı arttırabilirsiniz.

  Karanfil çayı ve faydaları
  Ahmet Maranki Karanfil Çayı

  Karanfili genellikle yemek sonrası ağzımıza atarız, hem ağza tat verir hemde ağız kokusunu önler, bunun yanında mikrop öldürücü özelliğinden tutunda diş ağrısını kesmeye kadar birçok faydası bulunur. Bizde sizler için Ahmet maranki karanfil çayı tarifini ve faydalarını yazdık.

  Kınanın faydaları
  Kınanın Faydaları

  Asırlardır Asya coğrafyasında yoğun bir şekilde kullanılan kına, kına çiçeğinden elde edilir. Kına çiçeğinin hem tozu faydalıdır hem de yağı. Raflarda toz halinde bulabileceğimiz kına, Anadolu’nun mütevazı kadınları tarafından asırlar boyunca güzellik nişanesi olarak kullanılmıştır. Kültürel bir role de sahip olan kına, birçok hastalığa şifa olabilmektedir. Bu yazıda kına ve faydaları hakkında sizleri aydınlatmayı amaçladık.

  Kilo vermeyi engelleyen faktörler
  Kilo Vermeyi Engelleyen Nedenler

  Birçok insan, gerek estetik kaygılardan dolayı gerekse sağlık için kilo vermeyi hedeflemiş durumdadır. Fakat kilo vermek o kadar da kolay başarılabilen bir şey değildir. Çünkü kilo vermeyi engelleyen birçok faktör vardır. Sizler için kilo vermeyi engelleyen faktörleri derledik.

  Kalori yakmanın hızlı yolları
  Hızlı Kalori Yakmanın Yolları

  Zayıflamanın en temel kuralı, günlük aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından daha az olmasıdır. Bu ayarlamayı yapabilmek için bir diyetisyenden yardım almanızda fayda vardır. Diyetisyene gitmeden önce zayıflamak için denemeniz gereken hızlı kalori yakma yolları cilt.net farkıyla sizlerle.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız