Cilt Bakımı Ve Güzellik

Reklamlar
Açık kahverengi saç nasıl elde edilir?
 • Yazar :
 • Tarih: 23 Aralık 2013
 • Kategori: Saç Bakımı, Saç Renleri ve Boyaları
 • SAÇ RENGİNİ AÇIK KAHVE YAPMAK

  Açık kahve saç rengine ulaşmak için kuaförde uygulanan açıcılardan yararlanabilirsiniz. Saçlarının yıpranmasını istemeyen kişiler evde belli zaman dilimleri içinde aynı renk boya uygulaması yaparak açık kahverengi saç rengini elde edebilirler.

   

  Açık Kahve Saç Nasıl Elde Edilir

  Saçlarını devamlı koyu renge boyayan kişiler için açık renklere ulaşmak uzun zaman alır. Tek seferde yapılan açıcı uygulamaları saçınızı yıpratacağı için tavsiye edilmez. Bunun yerine açık kahverengi saç rengine ulaşmak için saçlarınızı ilk olarak doğal tonlarda orta kahverengi tonlarına boyayabilirsiniz. 3 defa ve bir ay arayla yapacağınız uygulama sonrası saçlarınız orta kahvenin tonlarına ulaşmaya başlayacaktır.

   

  Yıkandıkça akan saçlarınızın taban rengi artık siyah olmayacaktır. Kahverengi yansımaları olan kestaneye bakan bir renk elde edeceksiniz. İlk 3 uygulamadan sonra saçlarınızı herhangi bir boya markasının açık kahve tonlarına boyamaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için sabırlı olmalı kendinize 6 ay ile 1 sene gibi bir zaman dilimi ayırmalısınız. Saçınızı kendiniz boyayarak sağlıklı bir şekilde açık kahve tonları elde edebilirsiniz.

   

  Kumral tonlarda veya sarının herhangi bir tonunda saçlarınız varsa açık kahverengi boyalar saç tellerinize hemen nüfuz edecektir. Açık rengi daha koyu tonlara çevirmek basit bir işlemdir. Birkaç uygulama sonrası saçlarınız istediğiniz açık kahve tonlarına dönmüş olacaktır. İlk uygulamada su nedeniyle akan boyalar birkaç uygulama sonrası saç tellerine tutunarak akma durumu sona erecektir.

   

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  1. buse diyor ki:

   Merhaba ben açıcıdan sonra kumrala boyadılar saçımı kızıl kahve oldu şimdi açık kahveye boyadım şimdi siyah gibi duruyo böyle mi kalack

  Vitaminlerin bulunduğu gıdalar
  Günlük Alınması Gereken Vitaminler

  Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için günlük alınması gereken vitaminler bulunur. Peki bu vitaminler nelerdir? Cilt.net olarak gün içinde almanız gereken vitaminleri ayrıntıları ile yazdık.

  kalça eriten müsli tarifi
  Basen Ve Kalça Eritme Diyeti

  Çoğu bayanın şikayet ettiği basen ve kalça genişliğidir. Hareketsizlikten kaynaklanan ve yanlış beslenme sonucu oluşan büyük basen ve kalçalar çoğu zaman gitmesi imkansız gibi görünse de vereceğimiz basen ve kalça eritme diyeti sayesinde günden güne küçülecek.

  Gelin diyeti
  Gelinlik Diyeti

  Gelin adayları için hazırlanan gelinlik diyeti sayesinde 10 gün içerisinde bünyenize göre 6 ila 10 kilo vermeniz mümkün. 10 gün vaktiniz yoksa 7 günlük olan gelin diyeti tarifimize bakabilirsiniz.

  20 günde 8 kilo diyeti
  Tarkan Diyeti

  Tarkan diyeti sayesinde 20 gün içerisinde 8 kilo vererek kısa zaman içerisinde istediğiniz ideal kiloya kavuşacaksınız. Cilt.net olarak vereceğimiz Tarkan diyeti 1 günlük bir diyettir. Menüleri günlük ölçülü bir şekilde değiştirerek 3 hafta boyunca uygulayabilirsiniz. Tarkan diyetinde dikkat etmeniz gereken her gün 1,5 saat yakın spor yapmanız ayrıca tatlı ve unlu gıdalardan uzak durmanızdır.

  Zayıflama içeceği
  Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

  Demet Kutluay her zaman fit ve enerjik olduğunu söylüyor. Bu kadar formda olmasının sebebi ise zayıflatan meyve suyuymuş. Tok tutan meyve suyu sayesinde rahatlıkla kilo verdiğini her şeyden rahatlıkla yediğini dile getirdi. Bizde cilt.net olarak zayıflatan meyve suyu tarifini sizlerle paylaşmak istedik.

  Fazla yağlardan kurtulmak için uygulanan Selahattin dönmez diyeti
  Selahattin Dönmez Diyeti

  Selahattin Dönmez diyeti ile hızlı bir şekilde kilo verin. Fazlalık yağlarınızdan kısa zamanda kurtulmak için uygulayacağınız diyet programı ile kısa zamanda istediğiniz ölçülere sahip olacaksınız. Aktarlar uzmanı Selahattin Dönmez diyeti cilt.net’te sizler için.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Reklamlar
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız