Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Zararları


Saç Ekiminin Zararları

Zaç ekim zararları
Saç Ekimi Zararları : Bilinmesi gereken Saç ekiminin kalıcı ve ömür boyu hasara neden olacak zararları yoktur. Hasta üzerinde yaşamını tamamen etkileyecek zararlı etkilerine rastlanmamıştır. Zararlı sayılabilecek etkileri geçici ve önemsizdir. Bu bilgilendirmeden sonra Saç ekiminin zararlarını maddeler halinde inceleyelim.

Zeytin Yaprağı Çayı Nasıl Yapılır

Zeytin Yaprağı Çayı: İlk dönemlerden bu yana şifa kaynağı olarak bilinen ve çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan zeytin, yaprağından elde edilen çay ile de bir çok rahatsızlığa derman olmaktadır. Her mevsim yapraklarını dökmeden yeşil kalabilen zeytin ağacının yararları, uzmanlar tarafından da onaylanmıştır.

Brezilya Fönünün Zararları

Brezilya fönü zararları
Brezilya Fönünün Zararları: Brezilya fönü olarak adlandırılan kalıcı fönün saçlara zararı olduğu bilinen bir gerçektir. Saç sağlığının zamanla bozulmasına neden olan Brezilya fönünü kullanmadan önce zararları hakkında bilgi sahibi olmanız, sonradan yaşayacağınız pişmanlıkların önüne geçecektir.

Yüze Yapılan Lazer Epilasyonun Zararları

Yüze yapılan lazer epilasyonun zararları
Yüze Uygulanan Lazer Epilasyonun Zararları: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken oldukça dikkatli davranmalısınız. İşleme başlamadan önce uzmana aklınızdaki soruları sormalı ve herhangi bir cilt hassasiyetiniz varsa bildirmelisiniz.

İğneli Epilasyonun Zararları

İğneli epilasyon zararlı mı?
İğneli Epilasyon Fiyatları: İğneli epilasyon fiyatları epilasyonun yapılacağı bölge ve uygulama süresine göre değişiklik göstermektedir. İğneli epilasyon fiyatı hakkında fikir sahibi olabilmeniz için ortalama fiyatları sizlerle paylaşıyoruz.

Buhar Banyosu Nasıl Yapılır

Buhar banyosu nasıl yapılır?
Buhar Banyosu Nasıl Yapılır? Cildinize buhar banyosu yapacaksanız temin etmeniz gereken en etkili bitkiler karakafes, sığırkuyruğu, okaliptüs, rezene ve kekiktir. Bu bitkileri hazırladıktan sonra rahatlıkla buhar banyosu yapabilirsiniz. Bu bitkiler cildin tazelenmesinde ve nefes almasında etkisi kanıtlanmıştır. Cildinizde siyah noktalar, kızarıklıklar, sürekli oluşan sivilceler mevcutsa buhar banyosu uygulaması en etkili yöntemlerdendir. Tıkanmış gözeneklerin açılmasında ve nefes almasında etkili olan buhar banyosunu cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz.

Çemen Otu Tohumu Çayı Nasıl Yapılır

Çemen otu tohumu çayı nasıl demlenir?
Çemen otu tohumu çayı gelişi güzel yapılmaz, nasıl yapıldığını bilmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde makalemizde belirttiğimiz gibi yapılmazsa mide problemleri ortaya çıkar ve kişinin kusmasına neden olur. Cilt.net olara çemen otu tohumu çayı nasıl yapılır? Faydaları ve zararlarını en ince ayrıntısına kadar sizler için yazdık.

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli. İçinde C vitamini, K vitamini, demir ve A vitamini gibi bir çok vitamin bulunduran maydanoz çayı nasıl hazırlanır? Faydaları nelerdir? cilt.net farkıyla sizlerle.

Karbonatlı Suyun Faydaları

Karbonatlı suyun faydaları ve zararları
Karbonatın cilt üzerinde olumlu etkileri olduğu gibi tıbbi olarak da birçok faydaları bulunmaktadır. Karbonatlı suyun faydaları yanında bazı zararlı yan etkileri de bulunmaktadır. Cilt.net olarak hazırladığımız bu yazıda Karbonatlı suyun faydaları ve zararları hakkında bilgi sahibi olacak, Karboaatlı suyu doğru şekilde kullanarak cildiniz ve vücudunuz için oldukça fayda sağlayabileceksiniz.

Tilaks Bitki Çayı

Tilaks çayı
Tilaks bitki çayı doğru ve aşırı tüketilmediğinde sağlıklı ve içimi güzel bir içecektir. Aktarlarda satılan tilaks bitki çayı içerisinde 20 poşet çay bulunur, Sindirim sisteminden metobolizmanın hızlı çalışmasına kadar birçok faydası bulunur. Cilt net olarak tilaks bitki çayı faydaları, zararları ve içeriğinde neler olduğunu araştırıp yazdık.

Kaş Dövmesi Zararları

Kaş dövmesi zararları ve komplikasyonlar.
Kaş dövmesi kadınlar için pratik bir yöntem gibi görünse de herkes tarafından aynı oranda beğenilmeyebilir. Ortaya çıkan görüntü kimi zaman oldukça yapay dururken geri dönüşü zor olan problemlerle uğraşmanıza neden olabilir. Kaş dövmesi zararları neler? Merak edenler Cilt.netin bu yazısında bu bilgiye ulaşabilir.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız