Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Yapılması gerekenler


Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Acısız ağda nasıl yapılır?
Acısız Ağda Nasıl Yapılır: Ağda yaparken acısız şekilde tüyleri almak neredeyse imkansızdır. Tüylerin kökten alınması nedeniyle ağda işlemi sırasında acı hissedilmesi doğaldır. Ağda yaparken acıyı tamamen dindirmek mümkün olmasa da sizlerle paylaştığımız yöntemleri uygulayarak duyduğunuz acıyı hafifletebilirsiniz.

Cilt Güzelliği İçin Yapılması Gerekenler

Cilt güzelliği için yapılması gerekenler
Cilt Güzelliği için yapılması gerekenler: İnsan anatomisi genellikle genlere bağlı olarak değişir. Vücut hatları ve sağlığı genlerden kalan mirasdır. Cilt güzelliği ise cildinize yapacağınız bakımlar ve cildinize ihtiyacı olanı vermekle alakalıdır. Bu nedenle çeşitli önlemler alarak ve hayat tarzına dikkat ederek daha sağlıklı bir cilt elde etmeniz mümkündür.

Makyaj Yapmadan Önce Yapılması Gerekenler

Makyaj yapmadan önce yapılması gerekenler
Makyaj Yapmadan önce yapılması gereken bir dizi işlem vardır. Makyajınızın daha iyi durması ve cildin zamanla yıpranmaması için makyajdan önce temizlik ve bakım çok önemlidir. Sizin için hazırladığımız makyaj öncesi hazırlık rehberi. Makyaj yapmadan önce yüzün güzel bir şekilde temizlenmesi gerekir. Yüzde makyaj kalıntıları varsa iyi bir temizleyici yardımı ile köpürtülerek yıkanmalıdır. Yüz yıkandıktan sonra; nemlendirici krem ile makyaj altına baz oluşturulmalıdır. Kuru cilde sahip olan bayanlar daha yağlı nemlendiriciler kullanabilir.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız