Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Tedavisi


Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz altı morlukları
Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer? Göz altı morluklarını geçirme: Genetik faktörler dışında stres, yorgunluk ve uykusuzluktan dolayı göz altlarında morluklar oluşur. Bu sorunun önüne geçmek için bitkisel tedavi yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Uzun zamanda meydana gelen gözaltı morluklarının tedavisi de uzun sürer. Bu nedenle vereceğimiz tariflerden hemen sonuç almanız mümkün değildir. Verilen çözümleri en az 1 ay düzenli olarak uygulamalısınız.

Dudak Çatlaması

Dudak çatlaması nasıl geçer
Aşırı hava koşullarında daha sık rastlanan dudak çatlaması, doğal yöntemlerle evinizde uygulayacağınız kolay tarifler ile kısa zaman içinde geçmektedir. Tedavisi için kullanılan ve etkili yöntemler aşağıda yer almaktadır. Bunlar bitkisel tedavi ve maske tedavisi olarak ikiye ayrılmıştır. Bitkisel Tedavi 1 tatlı […]

Kahve İle Selülit Tedavisi

Selülit tedavi yöntemleri
Kahve İle Selülit Tedavisi: Kahve ile hazırlanan selülit kremi ile selülitlerinizden doğal bir şekilde kurtulabilirsiniz. Kahve masajı oldukça etkilidir ve selülit tedavisi için kullanılan bitkisel karışımlardan sadece biridir.

Kasık Mantarı

Kasık mantarı nedenleri ,belirtileri ve tedavisi.
Kasık Mantarı: Kasık bölgesinde meydana gelen mantarlar, diğer mantarlar gibi virüs şeklinde görülürler. Bir çok farklı etken nedeniyle görülebilen kasık mantarları kolayca tedavi edilebilir ancak dikkat edilmediği taktirde tekrarlama olasılığı bulunur.

Beyaz Çatlaklar Nasıl Geçer

Vücuttaki beyaz çatlaklar ve çatlak tedavisi
Beyaz Çatlaklar: Vücutta oluşan kırmızı çatlakların zaman içinde beyazlayarak kalıcı hale gelmesi bitkisel yöntemler kullanılarak giderilmektedir. Tedavi süreci daha zahmetli olan beyaz çatlaklar lazer ve estetik operasyonlarla kalıcı olarak giderilebilmektedir.

Doğum Çatlakları Nasıl Geçer

Doğum çatlakları nasıl geçer?
Doğum Çatlakları: Hamilelikte alınan kilolarla birlikte vücutta çeşitli deformeler oluşabilir. Vücut çatlakları hamilelikte ortaya çıkan önemli sorunlardan biridir. Vücut çatlakları göbek ve bacak bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Sizlere aktaracağımız yöntemleri uygulayarak doğum çatlaklarını önemli ölçüde giderebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavisi

İbrahim Saraçoğlundan Tamamen doğal ayak mantarı tedavileri
İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavi Yöntemi: Dr İbrahim Saraçoğlu tarafından ayak mantarı tedavisi için tavsiye edilen karışım sayesinde mantar oluşumuna neden olan virüslere karşı cildinize doğal bir koruma sağlayabilirsiniz. Doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan İbrahim Saraçoğlu ayak mantarı tedavisi ilacı düzenli olarak kullanım sonrası olumlu sonuçlar vermektedir.

Topuk Dikeni Bitkisel Tedavi

topuk dikeni
Topuk Dikeni Bitkisel Tedavisi: Topuk dikeni ayak tabanında meydana gelen ve ayakta durmayı güçleştiren bir problemdir. Topuk dikeni ayak tabanında sertleşmeyle birlikte şiddetli ağrılar meydana getirir. Şişmanlık ve aşırı zorlamalar topuk dikenine sebep olabilmektedir.

Selülit Tedavisi

Selülit nasıl giderilir
Selülit Tedavisi: Selülit doğal tedavi yöntemleri ve evde selülit tedavisi yöntemleriyle iyileştirilebilen bir rahatsızlıktır. En etkili selülit tedavisi yöntemi selülit kremleri ile birlikte doğal selülit giderici karışımları kullanmaktır.

Cilt Pullanması Tedavisi

Cilt pullanması
Cilt Pullanması Tedavisi: Kuru ciltler sık rastlanan cilt pullanması problemi genellikle kişinin az su içmesinden kaynaklanan bir rahatsızlıktır. Cilt pullanması tedavisi için öncelikli olarak cildin ihtiyacı olan su ihtiyacı giderilmelidir. Cilt pullanmasının nedenleri ve tedavisi için yapmanız gerekenleri Cilt.net olarak sizler için yazdık.

Çatlak Tedavisi

Doğal çatlak tedavisi
Çatlak Tedavisi: Vücut Çatlakları düzensiz beslenme, spor yapmama, yaşlılık gibi belirli nedenlerden dolayı oluşur. Hamilelik dönemlerinde ve hızlı kilo alıp vermeyle ilgilidir. Cilt yüzeyini oldukça pürüzlü gösteren bu yapılar; bayanların en büyük kabusudur. Çatlak tedavisi için uygulayabileceğiniz maske ve bakım kürlerini sizler için hazırladık;

Feridun Kunak’tan Ayak Mantarı Tedavisi

Feridun Kunak ayak ve tırnak mantarı tedavisi
Feridun Kunak ayak mantarı için derlediği bilgilerden yola çıkarak etkili bir karışım hazırlamıştır. Ayak mantarındaki kaşıntıyı başarılı bir şekilde geçirerek derinin tamir edilmesini sağlayan Feridun Kunak ayak mantarı tedavisini okuyucularımız için sunuyoruz.

Tırnak Düşmesi Tedavisi

Tırnak düşmesi tedavisi
TIRNAK DÜŞMESİ TEDAVİSİ Tırnak düşmedi nedir, neden olur? Tırnak tabanını oluşturan kök zarar görmüşse tırnak düşmesine rastlanır. Sonu itibari ile tırnak kökünden ve tabanından destek alan cansız bir doku fazlasıdır. Tırnak kökü düzgün olarak tırnak üretemiyor ve tınakta tabana yapışmıyorsa tırnak bir müddet sonra cansız, ölü bir hale gelir. Tam olarak yerinde olmadığı için kökten beslenemez ve tırnak düşmesi diye adlandırılan sorun yaşanır. Tırnak Düşmesi Tedavisi Nasıl Yapılır? Tırnak henüz düşmemişse ve farklı renklerde hala tırnak yatağını terk etmemişse bu durumda doktorun tırnağı yerinden çekmesi gerekmektedir. Ev ortamında tırnağın çekilmesi kesinlikle yasaktır. Doktor tarafından çekilen tırnak oksijen tedavisi ile iyileştirilmeye çalışılır. Herhangi bir darbede veya zorlamada tırnağın çıkma belirtisi gösteren kısmı kanayabilir ve size zor anlar yaşatabilir. Daha sonraki süreçlerde çeşitli tamir edici özelliğe sahip kremler kullanılarak tırnağın tekrar çıkma sürecinde yaşanacak ağrı ve acı gibi durumlar engellenir. Tırnak düşmesi tedavisi sonrası tırnağın yerine tekrar gelmesi en fazla 6 ayı bulur. Bu süre içinde dar ayakkabı giymemek, erkekler için futbol gibi tehlike içeren aktivitelere yönelmemek ve kadınlar için topuklu ayakkabılardan uzak durmak gerekmektedir. Tırnak Düşmesi için Kullanılacak Ürünler Tırnakların beslenmesini ve uzamasını sağlayan sadece tırnaklar için üretilmiş bakır peptidleri içeren krem, losyon gibi ürünler kullanabilirsiniz.

Güneş Lekeleri Tedavisi

Güneş lekeleri nasıl geçer
Güneş lekeleri Korunmasız çıkılan güneşte güneş ışınlarının direk cilt üzerine teması sonucu oluşur. Kötü bir görüntüye neden olan güneş lekeleri kişinin kalıcı bir lekeye maruz kaldığını düşünmesine neden olabileceği gibi ayrıca estetik olmayan görüntüler ortaya çıkmasına neden olur. Güneş lekeleri tedavisi için doğal yöntemler yanında kozmetik ürünlerde kullanılabilir.

Göz Yorgunluğu Tedavisi

Göz yorgunluğu
Göz Yorgunluğu : Yorgun gözlere sahip olan bayanlar gözlerini dinlendirmek zorundadır. Gözler yaşam standartları sebebi ile ya kızarırlar ya da çok fazla yorgun ve bitin görünürler. Gözlerinize bakım yapmadığınızda oluşacak sorunlar ise göz altı morluğu, gözlerde şişlik, koyu halkalar ve gözlerde sulanma ile belirti gösterir.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız