Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Sivilce maskesi


Sivilce Lekeleri için Maske

Sivilce Lekeleri İçin Maskeler
Sivilce Lekeleri İçin Maske; Sivilce nedeniyle ciltte oluşan lekeler güzellik kusuru olarak algılanır ve çoğu zaman ağır makyaj teknikleri kullanılarak bu izler perdelenir. Sivilce lekesini gizlemek yerine sivilce lekelerini gideren çok özel maske tariflerimizden yararlanabilirsiniz.

Ebru Şallı Maskeleri

Ebru şallı maskesi
Ebru Şallı Maskeleri: Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şallı’nın güzellik sırlarını uygulamaya ne dersiniz? Bakımlı bir cilde sahip olmak, güzelliğe giden yolda ilk adımdır. Cilt bakımına özen göstermeli ve ihmal etmeden uygulamalısınız. Ebru Şallı gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak için sivilceleri gideren, cildi geren ve nemlendiren doğal maske tariflerini kullanabilirsiniz.

Ev Yapımı Sivilce Maskeleri

Evde sivilce maskesi yapımı
Ev Yapımı Sivilce Maskeleri: Sivilceli cilt yapısı ile uğraşmak her zaman daha zordur. Ergenlik döneminde görülmeye başlanan sivilceler, çoğu zaman ergenlik bitiminde azalarak yok olurlar.

Alındaki Sivilceler için Çözümler

Alındaki sivilcelere çözüm
Alındaki Sivilcelere Çözüm: Alında oluşan sivilceler bitkisel tarifler yardımıyla tedavi edilebiliyor. Sivilce problemi yaşayan kişiler ve özellikle alın bölgesinde sivilce bulunanlar aşağıda yer alan doğal tarifleri uygulayarak sivilcelerinden kurtulabilirler.

Sırttaki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

Sırttaki sivilce lekeleri
Sırttaki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer: Sırttaki sivilce lekeleri oldukça kötü bir görünüm ile bakımsız bir cilt imajı çizebilmektedir. Bakımı oldukça zor olan sırt bölgesinde çıkan sivilceler nedeniyle oluşan kırmızı ve kahverengi sivilce lekeleri, bitkisel doğal yöntemlerle hazırlanan maske ve kürler sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor.

Sivilceler için Bal Maskesi

Balla yapılan sivilce maskeleri
Sivilceler İçin Bal ve Limon Maskesi: Vücut için oldukça yararlı olan bal, cilt sorunlarını gidermede de oldukça etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Sivilce tedavisi için doğal maske tariflerinin vazgeçilmesi bal ve limondur. Bal ve limon, cildinizdeki sivilceleri giderirken aynı zamanda sivilce lekelerinin de görünümlerinin azalmasını sağlar.

Sivilceler için Salatalık Maskesi

Sivilce maskesi
Salatalık cilt ve vücut sağlığı için oldukça faydalı bir besindir. Cildin dostu olarak bilinen salatalığın içinde mineral ve yağ asitleri bulunmaktadır. Sivilceler için salatalık maskesi tarifi ve sivilce giderici etkisi Cilt.net farkıyla sizlerle…Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız