Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Lazer epilasyon


Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Evde lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylere son.
Lazer yaptırmak için sürekli para ödemek istemeyen kişiler evde lazer epilasyon uygulamasının daha rahat olduğunu düşünmektedirler. Güzellik salonlarına verilen ücretin cebinde kalmasını isteyen bayanlar tarafından ilgi ile karşılanan evde lazer epilasyonun detaylarını sizler için araştırdık.

Lazer Epilasyon Şikayetleri

Lazer epilasyon şikayetleri
Lazer Epilasyon yaptırdıktan sonra istediğiniz verimi alamamış olabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptıranların bazı şikayetleri olabiliyor bu şikayetlerin başlıca nedenleri ; Az seans uygulamaları, doktorun yanlış uygulama sonucunda ortaya çıkan yanık ve lekelenmeler lazer şikayetlerinin bazılarındandır.

Lazer Epilasyon Lekeleri Nasıl Geçer

Lazer epilasyon lekeleri nasıl geçer
Lazer epilasyon sonrası kalan lekeler genellikle kremlerden yardım alınarak geçer. Vücutta yüz bölgesine lazer uygulanıyorsa güneşle etkileşimi sonucunda leke oluşması daha yüksek ihtimaldir. Güneş koruyucu kremler kullanılarak lekelere karşı önlem alınabilir. Güneşle etkileşime giren lazer epilasyon bölgeleri daha sıkı korunmalıdır.

Lazer Epilasyon Şartları

Lazer epilasyonun şartları nelerdir? Kimlere lazer epilasyon yapılabilir.
Lazer epilasyonun öncelikli şartı yaş sınırıdır. 12-15 yaş sınırı getirilmiş olsa da 18 yaşından küçükler için kullanımı uygun değildir. Bunun nedeni tüylerin yeterince güçlenmemiş olması ve 30 yaşından sonra sıkıntı yaratma ihtimalidir. Lazer epilasyon tüylerin yok olmasına yönelik yaptırıldığı için hormonların etkisi göz önüne alınmalıdır.

Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır

Lazer epilasyon nerelere yapılır. Nasıl uygulanır
Lazer epilasyon nedir nerelere yapılır : Lazer işlemleri için hava sıcaklığı artışı olmayan dönemler daha uygundur. Bahar ya da kış aylarında yapılması daha çok önerilen lazer epilasyon işlemleri kişiye huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Alınacak sonuçlarla tüy derdinden kurtulmak ve estetik kaygılara son vermek herkesin arzu edeceği bir durumdur.

Lazer Epilasyon Öncesi Ve Sonrası

Lazer epilasyon önce ve sonra
Lazer epilasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler ; Lazer epilasyon yaptırmaya karar verenler için yol gösterici bir yazı hazırladık lazer epilasyon öncesi yapmanız ve yapmamanız gerekenler, Lazer epilasyon sonrası dikkat etmeniz gerekenler hepsini bu konu içerisinde bulacaksınız.

Foto Epilasyon Nedir

Foto epilasyon nedir, Nasıl yapılır, Kaç çeşit foto epilasyon vardır
Foto epilasyon 2 çeşit olarak ayrılır Photo IPL ve lazer sistemleridir. Photo IPL ile lazer epilasyon arasından yüksek fark foto cihazlarında ara ara elektromanyetik verilmesi lazer ışıkta ise tek bir ışıkta yüksek dalga boyu olmasıdır.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız