Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Fiyatları


Cilt Ütüleme

Cilt ütülemek
Cilt ütüleme nedir ? Yaşlandıkça ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Cildinize ameliyat, botoks ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırsınız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini tercih edebilirsiniz. Cilt Ütüleme yöntemi ile cildiniz 15 yaş gençleşir.

Takma Tırnak

Kırmızı renkli takma tırnak
Takma Tırnak: Tırnaklarını beğenmeyen ve daha uzun tırnaklara sahip olmak isteyen bayanlar pratik bir yöntem olan takma tırnaklara yönelebiliyor. Daha güzel ve estetik bir görünüm ortaya koyan takma tırnaklar nasıl kullanılır ve fiyatı nedir sizler için araştırdık.

En iyi Pudra Markaları-Fiyatları

Makyaj pudrası fiyatları
Pudra kullanımı her makyajın bitirişi için gereklidir. Ciltteki hataları çok iyi örttüğü ve sabitlediği için, kaliteli pudralar tercih edilmelidir. Krylon Pudra Ve Fiyatları ; En iyi makyaj ürünlerinden biri olan Krylon bu konuda çok iyi bir markadır... Bayanlar genellikle sıkıştırılmış pudra arayışı içindedirler. Sıkıştırılmış pudra; tek başına da kapatıcılık özelliği yüksek olan pudra demektir. Bu anlamda cildinize sadece pudra sürerek, dışarı çıkmanız mümkündür... Alix Avien markasının pudraları güzel bir şekilde ..

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle dövme sildirme fiyatları
Dövme Sildirme Fiyatları: Lazerle dövme sildirme fiyatları belirlenirken dövmenin boyutu ve daha çok kaç seans süreceği fiyat belirlemede etkilidir. Dövme sildirme işlemleri arasında en etkili çözüm olan lazerle dövme sildirme, dövme mürekkebinin parçalanarak vücut tarafından dışarı atılmasına yardımcı olur.

Güneş Kremleri

Güneş kremleri marka ve fiyatları
Güneş Kremleri: Güneş kremleri cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken, güneş kremi fiyatları da kremlerin sağladıkları etki ile orantılı olarak artış gösterir. En iyi güneş koruyucu krem markaları ve fiyatlarını Cilt.Net ekibi olarak sizler için inceledik.

Salyangoz Kremleri

Salvolin salyangoz kremleri
Salyangoz Kremi: Salyangoz kremi kullananlar cilt üzerinde yenileyici etkileri bulunan bu kremi oldukça yararlı buluyor. Salyangozların ürettikleri ve kendilerini yenilemeye yarayan salgı, insan cildinde de yenileyici bir etki bırakıyor. Bir çok cilt kremi salyangozların bu mucizevi salgısından yararlanarak cildinizi daha pürüzsüz hale getiriyor.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon
Erkeklerde Lazer Epilasyon; Lazer epilasyon yöntemi bayanlar kadar erkekler tarafından da tercih ediliyor. Erkeklere uygulanan lazer epilasyonun farkı nedir ve erkekler için lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgileri sizler için açıklıyoruz.

Diş Dolgusu Ve Fiyatları

Dişlere dolgu yaptırma yöntemleri
Diş Dolgusu Fiyatları Ne Kadar? Diş Dolgusu: Dişlerin düzenli temizlenmemesi ve bakteri oluşumu dişin sert kısımlarında çürüklere neden olabilir. Bu çürüklerin veya içi boşalmış dişlerin temizlenerek doldurulması estetik görünüm açısından da önemlidir. Diş dolgusu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Sizler için ayrıntılarıyla yazdık.

Protez Tırnak Fiyatları Ne Kadar?

Kalıcı Protez Tınakların Fiyat Aralıkları
Protez Tırnak Fiyatları: Protez tırnakların farklı şekilde ve farklı malzemelerle yapılması fiyatlarını da farklı şekilde oluşturuyor. En çok uygulanan protez tırnak ise jel ve akrilik olandır. Bu iki protez tırnak arasındaki fark ise jel protez tırnağın daha doğal bir görünüm ortaya koymasıdır. Protez tırnak fiyatları gidilen salona ve uygulanan yönteme göre değişiklik gösterirken aşağı yukarı 50 – 100 TL arasında fiyat farkı oynuyor.

Saç Maşası Çeşitleri

En iyi saç maşaları
Saç Maşası Çeşitleri Nelerdir? Saç maşaları kıvırcık, dalgalı ve düz saçlara istenen şekli vermek için kullanılan aletlerdir. Saçlara her türlü şekli vermek içinde tercih edebileceğiniz en iyi saç maşası çeşitlerini sizler için araştırdık.

Lazerle Sivilce Tedavisi Fiyatları

Lazerle sivilce tedavisi fiyatları
Lazerle sivilce tedavisi yapılırken uygulanan bölgelere göre fiyatta değişikliklere gidilmektedir. Sivilceler bazı durumlarda sadece yüzdeyken, bazen boyun bölgesinde, sırtta veya vücudun belli bir kısmında olabilir.

C Vitaminli Kremler

Pharmagel Beta-C
C vitaminli kremler ciltte yenilenmeyi sağlayan, cildin renk tonunu düzenleyen ve düzenli kullanıldığında ciltteki lekeleri geçiren kremlerden oluşmaktadır. Piyasadaki en iyi ve etkili C vitaminli kremler özellikleri, fiyatları ve kullanımını Cilt.net sizler için araştırdı.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları
İğneli epilasyon fiyatlarına karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kuru Ciltler için Kremler

Kuru ciltler için kremler
Kurumuş ciltlerde görülen sorunlar; Cilt çatlakları, Pullanma, Tahriş, Kırışıklıklar çok kuru olan ciltlerde hat safhaya ulaşır. Cilt net olarak aşağıda listelediğimiz Kuru ciltler için kremler özellikle çok kuru cilt yapısına sahip olan kişilerde etkili sonuçlar vermektedir.

Sarı Saç Boyaları

Avon Advance Techniques
Sarı saç boyaları ile saçlarınızı boyayacaksınız peki hangi markanın sarı saç boyası tam olarak sizin istediğiniz tonlarda? Saçınıza en uygun sarı tonlarını bulmak için aşağıda vereceğimiz sarı saç boyaları markalarından faydalanabilirsiniz.

Güzellik Kremleri

Cilt Yenileyici Güzellik Kremi
Güzellik kremleri daha sıkı, gözeneksiz ve çizgilerinden arındırılmış bir cilde merhaba demenizi sağlar. Güzellik kremleri sadece kimyasallar içermez bazı markaların güzelleştiren kremleri tamamen doğal olabilmektedir. Cilt net olarak daha güzel görünmenizi sağlayacak kremleri, özelliklerini ve fiyatlarınız araştır aşağıdan size uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

Keratin Maskesi Özellikleri

Keratin saç maskesi
Saçın yapısını oluşturan keratin maddesi zamanla saçtan uzaklaşır. Yıpranma, hava koşulları ve kırılma nedeniyle meydana gelen bu sorun keratinli saç maskesi kullanılarak çözülmelidir. Cilt.net olarak kullanabileceğiniz Keratin maskesi markalarını ve fiyatlarını sizler için hazırladık.

Elseve Şampuanları

Loreal elseve şampuanlar
Elseve şampuan çeşitleri dünyaca ünlü Loreal markasının ürettiği şampuan kategorisinde yer alan saç bakımı ve temizlik ürünlerinden biridir. Elseve birden fazla çeşidi bulunan ve çeşitli saç tiplerine hitap eden şampuanlar içermektedir. Cilt.net olarak Loreal Elseve Şampuan çeşitlerinin hem özellikleri hemde fiyatlarınız sizler için araştırdık.1/3123
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız