Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Fiyatları


Cilt Ütüleme

Cilt ütülemek
Cilt ütüleme nedir ? Yaşlandıkça ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Cildinize ameliyat, botoks ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırsınız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini tercih edebilirsiniz. Cilt Ütüleme yöntemi ile cildiniz 15 yaş gençleşir.

Takma Tırnak

Kırmızı renkli takma tırnak
Takma Tırnak: Tırnaklarını beğenmeyen ve daha uzun tırnaklara sahip olmak isteyen bayanlar pratik bir yöntem olan takma tırnaklara yönelebiliyor. Daha güzel ve estetik bir görünüm ortaya koyan takma tırnaklar nasıl kullanılır ve fiyatı nedir sizler için araştırdık.

En iyi Pudra Markaları-Fiyatları

Makyaj pudrası fiyatları
Pudra kullanımı her makyajın bitirişi için gereklidir. Ciltteki hataları çok iyi örttüğü ve sabitlediği için, kaliteli pudralar tercih edilmelidir. Krylon Pudra Ve Fiyatları ; En iyi makyaj ürünlerinden biri olan Krylon bu konuda çok iyi bir markadır... Bayanlar genellikle sıkıştırılmış pudra arayışı içindedirler. Sıkıştırılmış pudra; tek başına da kapatıcılık özelliği yüksek olan pudra demektir. Bu anlamda cildinize sadece pudra sürerek, dışarı çıkmanız mümkündür... Alix Avien markasının pudraları güzel bir şekilde ..

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle dövme sildirme fiyatları
Dövme Sildirme Fiyatları: Lazerle dövme sildirme fiyatları belirlenirken dövmenin boyutu ve daha çok kaç seans süreceği fiyat belirlemede etkilidir. Dövme sildirme işlemleri arasında en etkili çözüm olan lazerle dövme sildirme, dövme mürekkebinin parçalanarak vücut tarafından dışarı atılmasına yardımcı olur.

Salyangoz Kremleri

Salvolin salyangoz kremleri
Salyangoz Kremi: Salyangoz kremi kullananlar cilt üzerinde yenileyici etkileri bulunan bu kremi oldukça yararlı buluyor. Salyangozların ürettikleri ve kendilerini yenilemeye yarayan salgı, insan cildinde de yenileyici bir etki bırakıyor. Bir çok cilt kremi salyangozların bu mucizevi salgısından yararlanarak cildinizi daha pürüzsüz hale getiriyor.

C Vitaminli Kremler

Pharmagel Beta-C
C vitaminli kremler ciltte yenilenmeyi sağlayan, cildin renk tonunu düzenleyen ve düzenli kullanıldığında ciltteki lekeleri geçiren kremlerden oluşmaktadır. Piyasadaki en iyi ve etkili C vitaminli kremler özellikleri, fiyatları ve kullanımını Cilt.net sizler için araştırdı.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları
İğneli epilasyon fiyatlarına karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Güzellik Kremleri

Cilt Yenileyici Güzellik Kremi
Güzellik kremleri daha sıkı, gözeneksiz ve çizgilerinden arındırılmış bir cilde merhaba demenizi sağlar. Cilt net olarak daha güzel görünmenizi sağlayacak kremleri, özelliklerini ve fiyatlarınız araştır aşağıdan size uygun bir ürünü seçebilirsiniz.   Bebak Acı Badem    Acıbadem yağının katkısıyla üretilen […]

Göğüs Toparlayıcı Kremler

Avon Liquid Bra Lifting
Göğüs toparlayıcı kremler ile birlikte öz güveninizi toparlarken aynı zamanda göğüslerinizde estetik bir şekil alır. Yer çekimi etkisi ile zamanla sarkan göğüsler için etkili olan toparlayıcı kremler rutin kullanımla birlikte göğüslerinize ameliyatsız düzgün bir görünüm kazandırır. Cilt.netin bu yazısında en iyi göğüs toparlayıcı kremler ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Jel Tırnak Nasıl Yapılır

Jel tırnak uygulaması nedir? Nasıl yapılır. Jel tırnak hakkında merak ettikleriniz.
Protez tırnak türlerinden biride jel tırnak uygulamasıdır. Tırnakların su ile etkileşim içinde olması bayanların tırnak sertliğini kaybetmelerine neden olur. Tırnakta sararmalar uzatma aşamasında kırılarak uzun tırnakların hayalini kurdurur. Bu durumda jel tırnak uygulamaları araya girerek bakımsız tırnaklardan sert tırnaklara geçiş yapmanızı sağlar. Uzman kişiler tarafından yapıldığı için tırnaklar daha sert ve bakımlı gözükür. Jel tırnak yapımı en yaygın protez tırnak uygulamalarından biridir.

Pudralı Deodorantlar

Pudralı deodorantlar
Pudralı deodorantlar vücuda değen ve temas eden yerlerde elbisede bir miktar iz bırakabilir. İyice çalkalanmadığı taktirde herhangi bir bölgeye sıkılması sonucu elbisede beyaz bir iz bırakır. Elbisenin koltuk altı bölgesinde yaratmış olduğu beyaz tabaka sonucu berbat bir görünüm sağlayabilir. Çok miktarda sıkılması sonucu aşırı derece de insanın canını yakar ve kokusu da rahatsız edebilir. Bu nedenle daha çok kaliteli ve güzel kokulu olan pudralı deodorantlar tercih edilmelidir. Deodorantı bölgeye sıktığınız anda ıslaklık hissedeceksiniz. Bu nedenle kurumasını beklemek gerekir. Kurumadığı sürece elbiseyi mahvedebilir. İçeriğinde pudra mevcuttur. Pudra vücutta olan teri emer. Fakat teri emerken vücutta ve kıyafette iz bırakabilir.

Burun Estetiği Uzmanları-Fiyatları

Burun estetiği
Burun estetiği yaptıracak kişiler öncelikle olarak burun estetiği fiyatları ve Burun estetiği merkezlerini araştırıp bütçelerine uygun kaliteli merkezleri tercih etmelidir. Aşağıda yazan uzman doktorlar ve fiyatları size yardımcı olacaktır. burun estetiği yapan en iyi doktorlar ve Burun estetiği fiyatları ;

En iyi Epilasyon Aletleri

veet epilasyon
Epilasyon aletleri; Tüy almada kullanılan elektrikli veya pilli aletlerdir. Tüyleri belirli bir süreliğine yok eden epilasyon aletleri diğer epilasyon tüylerine göre tüyleri zayıflatır ve çıkış süresini mümkün olduğunca uzatır. Epilasyon aletleri zahmetli de olsa tüylerinin kalınlaşmasını istemeyen bayanların tercih etmesi gereken yöntemlerin başında gelir. En iyi epilasyon aletleri ve fiyatlarına bu yazı içerisinde bakabilir içinize sinen bir ürünü satın alarak kullanabilirsiniz.

Oje Markaları

Oje Markaları
Oje markaları her geçen gün, daha fazla renkte ojeler üreterek bayanların tırnaklarını süslüyor. Kaliteli oje; sürüldüğünde hemen kurumalı ve tırnaktan geç çıkmalıdır. İşte sizler için seçtiğimiz oje markaları ve bu markaların ortalama raf fiyatları. Flormar oje : Bazı oje markaları tırnaktan çok çabuk çıkar. Bu ojelerde genellikle kalitesiz olarak nitelendirilir. En iyi oje markalarından biri Flormardır. Flormar oje konusunda bir devrim yaratmıştır. Özellikle de çabuk kuruyan ojeleri; bayanların ilk tercihi olmuştur.

Kırışıklık Kremleri

Kırışık giderici kremelr
Krem kullanarak kırışıklıklar giderilebilir. Asla tam olarak önüne geçemeseniz bile; kremler son derece faydalı ve etkili sonuçlar doğdurur. Piyasada bulunan en iyi kırışıklık kremleri ve fiyatlarını listeleyerek, size yardımcı olmaya çalışacağız. Krışıklık kremleri hakkında merak ettiğiniz her şey için bakınız.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız