Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Evde


Yüz Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

Yüz bakımı nasıl yapılır?
Yüz Bakımı Nasıl Yapılır? Cilt güzelliği için yüz bakım uygulamalarının aksatılmaması ve düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Pahalı kozmetik ürünler kullanmak yerine evinizde kendi cilt bakım maskelerinizi hazırlayabilirsiniz. Yüz bakımı için gerekli olan maske tarifleri ve anlatımlar yazımızın devamında yer almaktadır. […]

Evde Tırnak Bakımı

Tırnaklara evde bakım yapmal
Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır: Dış görünümün önemli bir parçası olan tırnakların bakımlı olması, güzellik için çok önemli bir unsurdur. Yeteri kadar özen gösterilmediğinde bakımsız hale gelen tırnaklar, evde basit ve hızlı bir şekilde tekrar eski sağlığına kavuşabilmektedir.

Bitkisel Nasır Tedavisi

Evde bitkisel nasıl tedavisi için hazırlayabileceğiniz tarifler.
Bitkisel Nasır Tedavisi: Çoğunlukla ayaklarda görülen nasır rahatsızlığı deri üzerinde oluşan sertliklerdir. Bazı durumlarda ellerde de nasır görülebilir. Nasır tedavisi için bitkisel maske ve karışımlardan yardım alabilirsiniz.

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

evde saç bakımı nasıl yapılır
Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır: Saçlarınız bakımsızlık, stres ve hava kirliliği gibi etkenler nedeniyle yıpranır ve sağlığını kaybeder. Bu gibi durumlarda saç bakım uygulamalarını yaparak saçlarınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Evde basitçe hazırlayabileceğiniz bitkisel saç bakım maskeleri tariflerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Diş Beyazlatma

Evde diş beyazlatma
Diş Beyazlatma Yöntemleri: Diş Beyazlatma işlemi doğal yollar kullanılarak da basitçe gerçekleştirilebiliyor. Dişlerin daha beyaz görünmesi için diş macunları kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Bu noktada devreye giren doğal tarifler ile diş beyazlaması sağlayabilirsiniz.

Evde Saç Uzatma Yöntemleri

Evde saç uzatmak için öneriler, maske ve kürler
Evde saç uzatmak için önerilen günlük saç bakımı ve saç kürlerinin yanı sıra yenilecek gıdalarda önem taşır. Saç uzatmak sadece tek yönlü gelişen bir durum değildir. Birçok faktör bir araya gelerek saçların aynı anda uzamasını sağlarlar.

Evde Perma Yapımı

Evde yapılmış perma
Evde perma nasıl yapılır? 80 yılların modası permayı doğal yöntemlerle evde kendiniz yapmak istemez misiniz? Evde perma yapımı hiç zor değil, perma için gerekli malzemeleri hazırlayarak işe başlayalım. Hala çoğu bayanın vazgeçemediği perma için öncelikle hangi perma yöntemini uygulamanız gerekiyor buna karar vermeliyiz. Dalgalı bir perma mı? Çok sık bukleler mi? Yoksa doğal bir kıvırcık mı istiyorsunuz?

Evde Ayak Bakımı Nasıl Yapılır

Evde ayak bakımı nasıl yapılır
Evde ayak bakımı nasıl yapılır? Evde ayak bakımı için ihtiyacınız olan tek şey belkide karbonattır. Kuru veya ıslak halde kullanılabilen karbonat özellikle ayaklardaki bazı problemlerin çözümü için kullanılır. Evde ayak bakımı için karbonat kullaranarak yapabileceğiniz basit tarifler yine Cilt.net farkıyla sizlerle.

Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Evde lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylere son.
Lazer yaptırmak için sürekli para ödemek istemeyen kişiler evde lazer epilasyon uygulamasının daha rahat olduğunu düşünmektedirler. Güzellik salonlarına verilen ücretin cebinde kalmasını isteyen bayanlar tarafından ilgi ile karşılanan evde lazer epilasyonun detaylarını sizler için araştırdık.

Evde Kaş Boyama

Evde Kaş boyama işlemini 7 adımda tamamlıyoruz.
Evde Kaş Boyama : Seyrek az kaşlara sahip olan bayanlar kaşlarını rahatlıkla vereceğimiz yöntemlerle evde kaşlarını boyayabilirler. Evde kaşlarınızı boyamak istiyorsanız öncelikle ten renginiz yüz şekliniz ve kaşınızın şekli önemlidir. Ev ortamında çok para harcamadan kendi kaşlarınızı en doğal hali ile boyayabilirsiniz.

Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır

Kıvırcık saç nasıl yapılır? Evde kıvırcık saç yapmak için öneriler
Kıvırcık saç nasıl yapılır : Düz saça sahip bayanlar, özel günler için saçlarını kıvırcık hale getirebilmek için birçok farklı uygulama arayışı içerisine girerler. Kuaförler, bunu rahatlıkla yapabilmektedir ancak evde yapılabilmesi son derece zor bir uygulamadır. Kıvırcık saç yapmak için elin pratik ve kaliteli saç bakım ürünlerinin olması gerekmektedir.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız