Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Evde


Yüz Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

Yüz bakımı nasıl yapılır?
Yüz Bakımı Evde Nasıl Yapılır? Yüz bakımı cilt için çok önemlidir ve aksatılmaması gerekir. Kozmetik marketlerinde bakım için satılan ürünlere fahiş fiyatlar harcamanıza gerek olmadan cildinize evde bakım yapabilirsiniz. Yüz bakımı evde nasıl yapılır? Ciltnet olarak tüm ayrıntıları ile sizler için yazdık.

Evde Cilt Bakımı

Cilt bakımı için öneriler
Evde Cilt Bakımı: Hassas cilt yapısına sahip kişiler evde cilt bakımı yaparken dikkatli olmalıdır. Cilt bakımı için kullanılan bazı maskeler hassas ciltlerde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Genel olarak olumlu bir şekilde sonuçlanan doğal cilt bakım uygulamaları ile cildinizdeki çeşitli sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Evde Tırnak Bakımı

Tırnaklara evde bakım yapmal
Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır: Dış görünümün önemli bir parçası olan tırnakların bakımlı olması, güzellik için çok önemli bir unsurdur. Yeteri kadar özen gösterilmediğinde bakımsız hale gelen tırnaklar, evde basit ve hızlı bir şekilde tekrar eski sağlığına kavuşabilmektedir.

Bitkisel Nasır Tedavisi

Evde bitkisel nasıl tedavisi için hazırlayabileceğiniz tarifler.
Bitkisel Nasır Tedavisi: Çoğunlukla ayaklarda görülen nasır rahatsızlığı deri üzerinde oluşan sertliklerdir. Bazı durumlarda ellerde de nasır görülebilir. Nasır tedavisi için bitkisel maske ve karışımlardan yardım alabilirsiniz.

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

evde saç bakımı nasıl yapılır
Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır: Saçlarınız bakımsızlık, stres ve hava kirliliği gibi etkenler nedeniyle yıpranır ve sağlığını kaybeder. Bu gibi durumlarda saç bakım uygulamalarını yaparak saçlarınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Evde basitçe hazırlayabileceğiniz bitkisel saç bakım maskeleri tariflerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Diş Beyazlatma

Evde diş beyazlatma
Diş Beyazlatma Yöntemleri: Diş Beyazlatma işlemi doğal yollar kullanılarak da basitçe gerçekleştirilebiliyor. Dişlerin daha beyaz görünmesi için diş macunları kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Bu noktada devreye giren doğal tarifler ile diş beyazlaması sağlayabilirsiniz.

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Evde yapılan doğal diş beyazlatma yöntemleri
Evde Diş Beyazlatma: Diş beyazlatma yöntemleri ile sağlıklı bir diş görünümüne sahip olabilir ve özgüven kazanabilirsiniz. Sararan dişleri doğal diş beyazlatma teknikleri kullanarak evde basit birkaç adımda beyazlatabilirsiniz. Karbonatla diş beyazlatma, evde diş beyazlatma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde yapılabilecek cilt bakım tarifleri
Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için kendimize özen göstermemiz gerekmektedir. Kendinize vakit ayırın ve evde cilt bakımı yapmayı ihmal etmeyin, evde doğal tariflerle cilt bakımı yapmak cildiniz için oldukça faydalı olacaktır. İşte evde kolaylıkla cildinize uygulayabileceğiniz bakım önerileri ve tarifler.

Evde Saç Rengi Nasıl Açılır?

Saç rengini açmak için evde uygulanan doğal yöntemler.
Evde Saç Rengi Nasıl Açılır? Koyu saç rengine sahip bayanlar veya saçlarını koyu renge boyayanlar yazın yaklaşması ile tekrar saçlarını açık renk yapmak isterler. Peki Evde Saç Rengi Nasıl Açılır? Tek başınıza evde uyguladığınız aşağıdaki doğal tarifler ile saçınızı açabilir ve besleye bilirsiniz. Saçınızın rengini doğal yolla açmak uzun zaman ister sabırlı olmalısınız.

Evde Deodorant Yapımı

Ev yapımı güzel kokulu deodorant tarifleri
Bir çoğumuz deodorant ve parfümleri, çeşitli kozmetik ürünleri satan dükkanlardan almaktayız. Fakat bu ürünlerin içinde birçok kimyasal madde olduğunu belirtmek gerekir. Bu kimyasal maddeler hassas ciltlerde tahriş edici özelliğe sahiptirler. Ayrıca uzun süre boyunca tene nüfuz eden parfümün cildi kırıştırdığı bilinmektedir. Sizlerle paylaşacağımız basit tarifler sayesinde evde deodorant yapma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Kalıcı Saç Düzleştirme

Saçları kalıcı şekilde düzleştirmek
Kalıcı Saç Düzleştirme: Japon saç düzleştirme olarak da adı geçen kalıcı saç düzleştirme işlemi, yumuşatıcı ve kimyasal madde uygulanarak yapılıyor. Bu makalemizde kalıcı saç düzleştirme nasıl yapılır? Saç maşalarından ve kullanılan kozmetik saç ürünlerinden sıkıldıysanız sizde ilk olarak Japonların keşfettiği kalıcı saç düzleştirme tekniğini deneyebilirsiniz.

Evde Saç Uzatma Yöntemleri

Evde saç uzatmak için öneriler, maske ve kürler
Evde saç uzatmak için önerilen günlük saç bakımı ve saç kürlerinin yanı sıra yenilecek gıdalarda önem taşır. Saç uzatmak sadece tek yönlü gelişen bir durum değildir. Birçok faktör bir araya gelerek saçların aynı anda uzamasını sağlarlar.

Evde Tırnak Beyazlatma

Kalıcı tırnak beyazlatma yöntemleri
Evde Tırnak Beyazlatma: Tırnak beyazlatma için bir çok bayan mecburen oje kullanıyor. Ojeler sararan tırnakların görünümünü kapatırken bir yandan tırnakların daha çok sararmasını neden olur. Doğallıktan yana iseniz ve her daim bakımlı görünmek istiyorsanız sararan tırnakları beyazlatmak için vereceğimiz basit yöntemleri uygulayın.

Evde Vücut Losyonu Yapımı

Tamamen doğal ev yapımı vücut losyunu.
Evde Vücut Losyonu Yapımı cilde zarar vermez ve kimyasal madde içermediğinden herhangi bir reaksiyona neden olmaz. Evde vücut losyonu yapımı zor gibi düşünülse de malzemeler elinizin altında ise oldukça kolaydır. Vereceğimiz vücut losyonu tarifine istediğiniz kokuları ekleyebilir, kendinize has güzel kokulu vücut losyonuna sahip olabilirsiniz. Kimyasal içermediği için hazırlayacağınız hoş kokulu tarifi bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Evde Saç Serumu Yapımı

Evde saç serumu yapımı tarifleri
Evde Saç Serumu Yapımı: Ev yapımı saç serumları saç sağlığını koruyan saç bakım yöntemlerinden biridir. Saçlara parlaklık ve canlılık veren saç serumu saç uçlarındaki kırıkları onararak koparak dökülmelerin önlenmesini sağlar. Cilt net olarak vermiş olduğumuz evde saç serumu yapımı tariflerini uygulayabilirsiniz.

Evde Perma Yapımı

Evde yapılmış perma
Evde perma nasıl yapılır? 80 yılların modası permayı doğal yöntemlerle evde kendiniz yapmak istemez misiniz? Evde perma yapımı hiç zor değil, perma için gerekli malzemeleri hazırlayarak işe başlayalım. Hala çoğu bayanın vazgeçemediği perma için öncelikle hangi perma yöntemini uygulamanız gerekiyor buna karar vermeliyiz. Dalgalı bir perma mı? Çok sık bukleler mi? Yoksa doğal bir kıvırcık mı istiyorsunuz?

Evde Nemlendirici Yapımı

Her cilt tipi için evde nemlendirici
Yaşlanmaya meyilli ciltlerdir nemsiz ciltler. Özellikle kış aylarında soğuğun etkisi ile fazlaca kuruyan cilt yapısı nemlendirme ihtiyacı duyar. Her türlü cilt için verdiğimiz evde nemlendirici yapımı cilt.net’te…

Evde Kaş Nasıl Alınır?

Evde kaş alma
Kaşlarınızı kendiniz şekle sokmak istiyorsanız ve kuaförlerin kaş şeklinizi bozmasından korkuyorsanız evde kaşlarınızı kendiniz alabilirsiniz. Evde kaş nasıl alınır merak edenler için Cilt.net olarak maddeler halinde yazdık.1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız