Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : En güzel


En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Jennifer Lopez
En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler: Dünyaca ünlü modellerin güzellik sırları artık bir sır olmaktan çıkarak bayanlarında bir o kadar göz alıcı ve çekici olmasını sağlıyor. En güzel makyaj yapan dünyaca ünlü yıldızların makyaj yaparken dikkat ettikleri noktaları sizler için araştırdık.

Oriflame Parfüm Çeşitleri

Oriflame parfüm çeşitleri
Oriflame her dönem geniş parfüm seçenekleri ile tutkunlarını mutlu etmektedir. Geçmişten gelen hoş kokular ve yeni dönem kazanılan güzel kokular ile geniş seçenek sunabilen bir markadır. Sağladığı dinamik kokuları belirli dönemlerde kampanyalar yaparak tüketiciyi etkileyebilmektedir.

En Güzel Şişeli Parfümler

Anna Sui / Night of Fancy
Güzel parfüm şişeleri : Günlük hayatta kullandığımız kişisel bakımın ilk sırasında parfümler gelmektedir. Girdiğimiz ortamın ve geçtiğimiz yerin havasını değiştiren kokular liderlik görevini de yapmaktadır. Parfüm şişeleri bize koku seçmemiz de oldukça yardımcı olmaktadır. bir kokuya karar verirken, koku ne kadar hoş olursa olsun şişenin de etkisinde kaldığımız bilindiktir.

En Güzel Gelin Parfümleri

Gelinler için parfüm önerileri
EN GÜZEL GELİN PARFÜMLERİ Parfümler, günlük hayatta ki yaşamı kolaylaştıran kozmetik ürünleridir. Özellikle de özel günler için alınan kokular günün değerini bir kat daha arttırmaktadır. Gelin adayı düğün hazırlıklarına aylar öncesinden başlarken koku seçimini en son bırakmaktadır. Oysaki kokunun gün […]

Bu Yazın Ruj Renkleri

Gül pembe rujlar
Ruj tercih edeceksek yazın daha sıcak renkler göz önünde bulundurulmalı. Çünkü soğukta daha mat tercih edilirken yazın ruj renkleri canlı ve pırıltılı tercih ediliyor. Yazın gelmesini sabırsızlıkla bekleyip soğuğun bitmesi makyajları daha canlı hale getiriyor. Sıcaklıkların kendini göstermesiyle beraber nerede renk cümbüşü var oraya doğru yol alıyoruz çünkü renkler içimizi ısıtıp yazı doya doya yaşamamızı sağlıyor..Fuşya Renk RUJ Fuşya ağır bir renk gibi görünse de hiçte öyle özel günlere ait bir ruj değil. İlla bu ruju sürmek için yakınınızın düğününü beklemeyin. Tam tersine altınıza kot şortunuzu geçirip üstüne giydiğiniz bir bluzla sahilde çok hoş duracak bu ruj rengi. M.A.C’nin ürettiği fuşya rengi ruj ile yaza etkileyici bir giriş yapın.

En Güzel Bayan Parfümleri

Christian Dior Hypnotic Bayan parfümü
Bayan parfümlerinde aranan nitelikler kalıcı, çekici, etkileyici olmalarıdır. Ten rengine göre değişen farklı parfüm zevkleri ile notalardan yararlanarak kendi kokunuzu belirleyebilirsiniz. Bayan parfüm önerilerimizi dikkate alarak kendi kokunuzu keşfetmelisiniz.Çekici olmak isteyenlerin bayanların kokusu olan Chanel parfüm spor tarzdan uzak klasik bir parfüm. Çiçeksi ve baharatlı notalardan oluşan Chanel parfümde kalıcı kokunun yanı sıra daima temizlik hissedersiniz. Üst notalarında ananas, limon, biber orta notalarda yasemin, zambak alt notalarda ise amber, paçuli, vetiver ve misk bulunur. Kadınsı kokuların başında gelen Burberry, The Beat parfümü ile sizi baştan yorumluyor. Kadınların zarafetini vurgulayan parfüm çiçeksi kokusu ile yeni parfümünüz olabilir. Mandalina, zambak ve çay yaprağı notalarının birleşiminden oluşan The Beat parfüm bayanların ilk tercih ettiği parfümler arasında yerini çoktan aldı. Escada parfüm ile dinamik olmayı hedefleyen bayanlar aynı zamanda çekici olmayı da başarıyor. Oldukça etkileyici bir parfüm olan Escada ananas, üzüm, kavun, tarçın, iris çiçeği, frezya, yasemin, gül, manolya, inci çiçeği, kimyon, fesleğen, sandal ağacı, amber, paçuli, musk, karamel, vanilya notalarından oluşuyor. İlk sıkıldığında verdiği etki tamamen meyve bahçesinde dolaşıyormuş hissini doğuruyor. En son olarak çiçek kokusu ile kalıcı bir duruş sergiliyor.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız