Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Doğal


Doğal Saç Boyası Nasıl Yapılır

Evde saç boyası nasıl yapılır
Doğal Saç Boyası Nasıl Yapılır? Doğal saç boyası yapımı: Kozmetik ve kimyasal içerikli boyalar sadece saçlarınıza değil saç derinize de zarar verir. Saç köklerinin zarar gördüğü kimyasal içerikli boyalar anlık bir güzellik sağlarken zamanla saçlarınızı yıpratarak seyreltir. Bu yüzden uzmanlarından her zaman tavsiye ettiği organik doğal saç boyası kullanmalısınız. Organik saç boyaları hazırlamak sandığınız kadar zor bir süreç değil. Vereceğimiz tarifleri uygulayarak istediğiniz saç rengini kolaylıkla elde eder sağlıklı şekilde güzelleşebilirsiniz.

Doğal Saç Bakım Yağları

Doğal ve bitkisel saç bakım yağları
Doğal Saç Bakım Yağları: Saçlarınız gün içinde havadaki toz ve kire maruz kalmaktadır. Saçları yıpratan bu etkilere karşı doğal saç bakım yağları kullanabilir ve saçlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Sizlere önermiş olduğumuz bitkisel yağ tariflerinden kendiniz için uygun olanını düzenli olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doğal Bakım Maskeleri

Doğal bakım maskeleri
Doğal Bakım Maskeleri: Cilt ve saç sağlığı için doğal bakım maskelerinden faydalanabilirsiniz. Bitkisel malzemeler kullanılarak hazırlanan maskeler aracılığıyla cilt sorunlarından kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yağlı Ciltler İçin Doğal Peeling Tarifleri

Yağlı ciltlere uygun doğal peeling tarifleri
Yağlı Ciltler İçin Doğal Peeling: Yağlı cilt yapısına sahip kişiler, ciltlerinin parlamasından şikayet edebilirler. Cilt yağlanması sorununu gidermek için bitkisel maskelerden faydalanabilirsiniz. Yağlı ciltler için peeling tarifleri, cildinizdeki yağ dengesini korumanızda yardımcı olacaktır.

Gögüs Dikleştirmenin yolları

Doğal göğüs dikleştirme yöntemleri
Göğüs Dikleştirme: Yaşlılığa bağlı etkiler yada genetik faktörler nedeniyle göğüslerde sarkma meydana gelebilir. Bitkisel yöntemlerden faydalanarak sarkan ve gevşeyen göğüs derisinin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Göğüs büyüten içecek
Doğal Yollarla Göğüs Büyütme: Göğüs büyütme yöntemleri arasında doğal göğüs büyütme tarifleri ve masajları son dönemin gözdesi. Suna Dumankaya tarafından önerilen bitkisel göğüs büyütme tarifi ile ameliyatsız bir şekilde göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Dumankaya’nın tarifi ile istediğiniz göğüs boyutlarına kavuşabilirsiniz.

Siğil Nasıl Geçer

Bitkisel ve doğal siğil tedavisi tarifleri ile siğillerden kurtulun.
Siğil Nasıl Geçer: Bulaşıcı bir cilt rahatsızlığı olan siğil, kişiden kişiye temas şekliyle bulaşabildiği gibi vücudun farklı bölgelerine de atlayabiliyor. Cilt üzerinde kötü bir görünüm oluşturduğu için psikolojik etkileri de bulunan siğiller bir çok farklı yöntem kullanılarak tedavi edilebiliyor.

İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavisi

İbrahim Saraçoğlundan Tamamen doğal ayak mantarı tedavileri
İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavi Yöntemi: Dr İbrahim Saraçoğlu tarafından ayak mantarı tedavisi için tavsiye edilen karışım sayesinde mantar oluşumuna neden olan virüslere karşı cildinize doğal bir koruma sağlayabilirsiniz. Doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan İbrahim Saraçoğlu ayak mantarı tedavisi ilacı düzenli olarak kullanım sonrası olumlu sonuçlar vermektedir.

Selülit Tedavisi

Selülit nasıl giderilir
Selülit Tedavisi: Selülit doğal tedavi yöntemleri ve evde selülit tedavisi yöntemleriyle iyileştirilebilen bir rahatsızlıktır. En etkili selülit tedavisi yöntemi selülit kremleri ile birlikte doğal selülit giderici karışımları kullanmaktır.

Doğal Yollarla Dudak Dolgunlaştırma

Dudak dolgunlaştırıcı doğal tarifler
Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma tarifleri: Dudak dolgunlaştırma günümüzde cerrahi yöntemlerle 5 dakikada halledilse de siz doğallıktan yanaysanız vereceğimiz yöntemleri uygulayarak seksi dudaklara kavuşabilirsiniz. Doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerinde en çok kullanacağımız bal ile hem dudaklarınızı nemlendirecek hem de doğal yollarla dudaklarınızı dolgunlaştıracaksınız.

Doğal Saç Açıcılar

Boyalı ve koyu saç rengini açmak
Saç rengini açmak; saçlarına zarar vermeden, açık renk yapmak isteyen bayanlar için oldukça idealdir. Saçlarda yanma ve yıpranma olmadığı gibi, doğal renklerden oluşan bir görünüm kazandırır. Bu bitkisel saç açıcıları boyalı saçlarda kullanabileceğiniz gibi koyu kahverengi,siyah saçlarda da kullanabilirsiniz. Saç rengini açmak için kullanılan soğan kabuğu. Soğan kabuklarını uzun süre biriktirebilirsiniz. Bir miktar elde ettiğiniz soğan kabuklarını sıcak suyun içine atarak kaynatmanız gerek. Daha sonra su ılık hale geldiğinde, saçlarınıza bu karışımı dökebilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

Dudak dolgunlaştırıcı rujlar
Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar: Dudak dolgunlaştırmak için illaki estetik veya dolgu yaptırmanıza gerek yok. Son derece basit ve pratik yöntemlerle dolgun dudaklara kavuşabilir üstelik hiç acı hissetmezsiniz. Vereceğimiz doğal dudak dolgunlaştırma tarifi ile hem dudaklarınıza ruj sürmek zorunda kalmayacaksınız hem de dudaklarınız olduğundan daha dolgun ve çekici görünecek.

Sivilce Kızarıklıklarına Çözüm

Sivilce ve sivilce kızarıklığına çözüm
Sivilce Kızarıklıkları Nasıl Geçer? Sivilce kızarıklıkları sivilcelerin sıkılmasından sonra görülen cilt problemidir. Sivilce kızarıklıkları bir süre sonra kaybolsa da bu zaman zarfında kişilerin canını sıkar. Cilt.net olarak sivilce kızarıklıkları nasıl geçer? Makalemizde sizlerle…

Saç Düzleştirme Yöntemleri

Saç düzleştirme yöntemleri
Saçlarınız devamlı dağınık ve düzensiz ise her gün saçınızı nasıl düz hale getireceğinizi düşünürsünüz. Saçlarını düzleştirmek isteyen bayanlar kuaför salonlarından çıkmaz. Saç düzleştirme yöntemlerini uygulayarak evinizde ve kendi aletlerinizi kullanarak daha sağlıklı bir ortamda ve hiçbir ücret ödemeden düz saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dolgun saçlar için uygulanan yöntemler.
Saç Dolgunlaştırma Yöntemleri: Tarifini verdiğimiz saç dolgunlaştırma yöntemleri ile saçlarınıza kaybettiği parlaklığı, dolgunluğu ve nemi geri kazandırabilirsiniz. Yazın güneşinden, kışın soğuğundan solgun ve sönük kalan saçlara bakım yapmada geç kalmış sayılmazsınız. Saç dolgunlaştırmak için vaktiniz yoksa saçlarınızı daha dolgun gösterecek önerileride bu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Saç Bakım Yağları

Saç Bakım yağları: Hangi saç bakım yağı, hangi saç problemi için nasıl kullanılır? Argan yağı, badem yağı, zeytin yağı gibi saçlar için faydalı yağlar ve kullanım şekilleri. Saçların bakımlı sağlıklı ve parlak olmasını sağlayan saç bakım yağları, saç problemine, saç cinsine ve istenen etkiye göre farklı şekillerde kullanılır. Faydalarını ve kullanım şekillerini yazdığımız saç bakım yağlarından en etkili sonuçları almak için uzun vadede düzenli olarak bu yağları saçlarınıza uygulamanız gerekir.

Buzla Leke Tedavisi Nasıl Yapılır

Buzla doğal leke tedavisi
Cilt lekelerinin tedavisi için her geçen gün yeni bir uygulama getirilmesi lekelerinden şikayet eden bayanlar için yeni umutlar doğuruyor. Özellikle de yeni duyulmaya başlanan buzla leke tedavisi lekelerin üzerinde başarılı sonuçlar vererek bayanların yüzünü güldürmektedir.

Doğal Kirpik Dolgunlaştırma Yöntemleri

Doğal yöntemlerle kirpik dolgunlaştırma
Kirpik dolgunlaştırma: Açık renkli zayıf kirpikler gözlerinizin güzelliğini gölgeler. Daha belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak için yapılan uygulamalar, maskeler, krem ve serumlar bir kirpik dolgunlaştırma işlemidir. Cilt.net olarka size bu yazımızda Tamamen doğal kirpik dolgunlaştırma yöntemlerini sunuyoruz.1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız