Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Cilt lekeleri


Cilt Lekeleri Tedavisi

cilt-lekeleri-tedavisi
Cilt lekeleri neden olur? Cilt yapısında, normal rengin dışında gözle görülür bölgesel renk koyulaşmalarına cilt lekesi adı verilmektedir. Cilt lekeleri hem erkeklerde hem de kadınlarda estetik açıdan sorun yaratabilen ve kısa sürede çözüm isteyen problemlerden olduğu gibi, aynı zamanda çoğu […]

Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske Formülü

cilt-lekeleri-icin-dogal-maske
Cildimizde bulunan lekelerin bazıları “doğum lekesi” olarak adlandırılan lekelerdir. Bu lekelerin herhangi bir doğal uygulamayla yok edilmesi genellikle mümkün olmayıp, çoğunlukla riskli olmasına rağmen estetik olarak çok rahatsız hisseden bireyler tarafından kimyasal uygulamalarla ya da tıbbi müdahalelerle yok olması sağlanmaya […]

Elma Sirkesinin Faydaları

elma sirkesi yararları
Elma Sirkesinin Faydaları arasında cilt üzerindeki sivilce ve siyah noktaların giderilmesi öne çıkıyor. Elma sirkesi, Mat ve kuru saçlara parlaklık kazandırıyor.

Şems Aslan Cilt Lekelerine Çözüm

Şems Aslan Lekeler için çözüm
Şems Aslan Cilt Lekelerine Çözüm Cilt lekelerini gidermek için Şems Aslan tarafından önerilen cilt bakım maskelerinden yararlanabilirsiniz. Cildinizdeki lekelenmelere karşı oldukça etkili sonuçlar ortaya koyan bu maske tariflerini düzenli olarak kullandığınızda lekesiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Şems Aslan […]

Cilt Lekeleri İçin Maske

Cilt lekeleri için maske tarifleri
Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifleri: Cilt lekesi sorunu yaşayanlar bitkisel maske tarifleri ile bu sorunun üstesinden gelebilmektedir. Cilt lekelerinin başlıca sebepleri sivilceler ve siyah noktalardır. Çiller ve doğum lekeleri de cilt üzerinde iz bırakabilmektedir. Cilt lekeleri için maskeler kullanarak bu lekelerden kurtulabilirsiniz.

Ebru Şallı Maskeleri

Ebru şallı maskesi
Ebru Şallı Maskeleri: Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şallı’nın güzellik sırlarını uygulamaya ne dersiniz? Bakımlı bir cilde sahip olmak, güzelliğe giden yolda ilk adımdır. Cilt bakımına özen göstermeli ve ihmal etmeden uygulamalısınız. Ebru Şallı gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak için sivilceleri gideren, cildi geren ve nemlendiren doğal maske tariflerini kullanabilirsiniz.

Maydanoz Maskesi Tarifi

Maydanoz maskesi nasıl yapılır
Maydanoz Maskesi Nasıl Yapılır? Maydanoz maskesi sayesinde cildinizde oluşan lekeleri giderebilirsiniz. Çeşitli sebepler nedeniyle oluşan cilt lekeleri, yaşın ilerlemesiyle daha büyük bir sorun haline gelmektedir. Yüzünüzde ve vücudunuzda oluşan lekeleri kolayca hazırlanan maydanoz maskesi ile tedavi edebilirsiniz.

Suna Dumankaya Cilt Lekeleri

Cilt lekelerine çözüm
Suna Dumankaya Cilt Lekeleri: Cildinizde güneş yada sivilce gibi sorunlar nedeniyle oluşan lekelerle başa çıkmak için Suna Dumankaya tarafından önerilen bitkisel tariflerden faydalanabilirsiniz.

Yüzdeki Lekeler Nasıl Geçer

Yüzdeki lekeler
Yüzdeki Lekeler Nasıl Geçer? Yüzünüzde yaşlanmaya bağlı yada güneş ışınlarının etkisiyle oluşan lekelerin doğal yoldan giderilmesini sağlamak için sizlere tarifler ve öneriler sunuyoruz. Doğal karışımlarla vakit kaybetmek istemeyenler için, yüzdeki lekeleri gidermede başarılı krem markalarını ve faydalarını da bir araya topladık.

Ahmet Maranki’nin Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifleri

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri
Ahmet Maranki Cilt Lekeleri: Cilt lekeleri için bitkisel maske tarifleri ile lekelerin görünümlerini azaltan Ahmet Maranki tarifleri, düzenli olarak uygulandığında kısa sürede fayda sağlıyor. Sağlık için faydalı bir çok doğal maske ve kür tarifini paylaşan Ahmet Maranki’nin cilt için yararlı tariflerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Cilt Lekeleri için Papatya Maskesi Tarifleri

Papatya maskesi
Papatya yıllardan beri süre gelen cilt bakım tedavi yöntemlerinden biridir. Cildi beyazlaştırmasının yanı sıra bazı cilt problemlerine de oldukça iyi gelir. Cilt.net olarak hazırladığımız papatya maskeleri cilt problemlerinize son verecek.

Yüz Lekelerini Kapatma

Yüz lekelerini kapatma yolları
Yüz Lekelerini Kapatma: Yüzdeki lekeler güneş lekesi yada sivilce lekesi şeklinde görülebilir. Çeşitli cilt sorunları nedeniyle cildinizde oluşan lekeleri doğal maskeler yardımıyla tedavi edebilirsiniz. Ancak bu tedavi yöntemleri düzenli kullanım sonrasında etki ettiği için bu süre zarfında lekeleri makyaj teknikleri kullanarak gizleyebilirsiniz.

Ciltteki Kahverengi Lekeler

Ciltteki kahverengi lekelere çözüm
Yüzdeki Kahverengi Lekeler Nasıl Geçer: Ciltteki kahverengi lekeler güneş, hamilelik veya hormonal dengesizlik nedeniyle belirebilmektedir. Hangi sebeple olursa olsun yüzünüzdeki kahverengi lekeleri doğal bitkisel yöntemler kullanarak temizlemeniz mümkün. Sizlere aktaracağımız leke giderici krem tariflerinden birini düzenli olarak kullanarak, kötü görünüm oluşturan lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Güneş Ve Cilt Lekeleri Nasıl Geçer

Güneş lekelerine doğal tedavi
Güneş ve Cilt Lekeleri Nasıl Geçer: Güneş lekelerine ne iyi gelir: Yaz mevsimi geldiği zaman güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem almazsak eğer, bir müddet sonra güneş lekeleri kendini göstermeye başlar. Özellikle de yaşı ilerlemiş kişilerde güneş ve cilt lekeleri kendini çok daha fazla göstermektedir.

Cilt Lekelerine Kesin Çözüm

Cilt lekelerine çözüm
Cilt Lekelerine Kesin Çözüm: Cilt lekeleri ve güneş lekeleri yüz bölgesinde ortaya çıktığında kişinin sosyal hayatını olumsuz etkiler. Cilt lekeleri yaz aylarında daha fazla ortaya çıkmasına rağmen soğuk kış aylarında vücut yapısının bozulması yüzünden oluşabilir. Ciltte kalıcı bir sorun oluşmaması için cilt lekelerine kesin çözüm tariflerimizi uygulayabilirsiniz.

Şems Aslan Cilt Lekeleri için Maske

Leke giderici Doğal maske
Birçok denemelere rağmen inatçı cilt lekelerinizden kurtulamadıysanız çareyi bitkisel kürlerle deneyin. Şems Aslan’ın verdiği özel bir karışım sayesinde cilt lekelerinizin rengi hızlı bir şekilde açılacak uygulamayı devam ettirdikçe yok olacaktır. Cilt.net olarak Şems Aslan cilt lekeleri tedavisi sizlerle…

Buzla Leke Tedavisi Nasıl Yapılır

Buzla doğal leke tedavisi
Cilt lekelerinin tedavisi için her geçen gün yeni bir uygulama getirilmesi lekelerinden şikayet eden bayanlar için yeni umutlar doğuruyor. Özellikle de yeni duyulmaya başlanan buzla leke tedavisi lekelerin üzerinde başarılı sonuçlar vererek bayanların yüzünü güldürmektedir.

Arbutin ile Cilt Lekelerine Son

Arbutinle cilt lekelerine son
Cilt lekeleri için son derece etkili olan Arbutin Japonların son keşfidir. Japonlar için lekesiz süt gibi temiz bir cilt kişinin statüsünü belirler ve bunun için üniversiteler dahi çoğu araştırma içerisindedir.1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız