Cilt Bakımı Ve Güzellik

Etiketlenmiş Yazılar : Akne tedavisi


Cilt Temizliği Nasıl Yapılır ?

cilt-temizligi-nasil-yapilir
Cildin üzerinde çevresel etkenlerle ve cilt tipiyle alakalı olarak biriken kirlerin, mikropların ve zararlı atıkların temizlenmesi işlemine cilt temizliği adı verilmektedir. Cilt nasıl temizlenir sorusu hakkında pek çok tarif ortaya çıkartılmış, üstelik evde hazırlanacak çok kolay ve etkili tariflerle de evde cilt temizliği nasıl yapılır sorusuna da oldukça çeşitli cevaplar bulunmuş olmaktadır.

Akne Tedavisi

Akne tedavisi
Akneli Ciltler İçin Bakım Önerileri: Kıl kökünde meydana gelen iltihaplanma sonucu ortaya çıkabilen sivilceler, yağlı cilt yapısı ve hormonsal bozukluk nedeniyle de rahatsız edici boyutlara ulaşabilmektedir.

Sivilce Tedavisi

Sivilceleri yok eden maske tarifleri
Sivilce Tedavisi: Sivilce sorunu uzun yıllardır ciddi bir cilt sorunu olarak çözümü aranan bir problemdir. Kesin bir tedavi yöntemi bulunmayan sivilceler, cilt yapısı ve sivilce oluşumuna neden olan faktörler göz önünde bulundurularak giderilmeye çalışılır. Bitkisel doğal yöntemler kullanılarak sivilceleri kurutmanız mümkündür.

Lazerle Sivilce Tedavisi

Lazerle sivilce tedavisi
Lazerle Sivilce Tedavisi: Sivilce deri altında bulunan yağlı tabakanın dışarı doğru çıkması ile oluşan iltihaplı cilt hastalıklarından biridir. Sivilce tedavisi için lazer yöntemi en kesin çözümdür. Lazer ışınları deri altına kadar nüfuz ederek sivilceye neden olan yağlanmanın azalmasını sağlar.Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız