Cilt Bakımı Ve Güzellik
7 Günde 5 kilo verdiren diyetler

7 Günde 5 Kilo Zayıflatan Diyet

Zayıflamak için kullanabileceğiniz etkili bir diyet programıdır. 1 haftalık olan diyet ile kolayca 5 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Diyet programının dışına çıkılmadığı taktirde fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Günlük ihtiyacınız olan su miktarını almaya ve gün içinde spor yapmaya özen gösteriniz.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 1. Gün

Muz harici diğer meyvelerden dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Diyetin ilk günü sadece meyve tüketerek geçirmelisiniz. Bu sayede ilk etapta toksinleri vücudunuzdan atacaksınız.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 2. Gün

Diyetin 2. gününde dilediğiniz kadar haşlama sebze yemekleri tüketebilirsiniz. Yediğiniz yemeklerin tuzsuz, az yağlı ve salçasız olması gerekmektedir.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 3. Gün

İstediğiniz kadar sebze yemeği ve dilediğiniz kadar meyve tüketebilirsiniz. Yukarıda hem meyve hem de sebze için yazdığımız şartlar geçerli. Karnınızın 3.gün bu öğünlerle doyacağı kesin.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 4. Gün

Diyetin en zorlayıcı günlerinden olan dördüncü günde sadece süt ve muz yemelisiniz. Gün boyunca sadece 5 bardak süt ve 5 bardak muz yiyebilirsiniz. Gün içine yayarak ve sütü sıcak olarak tüketmelisiniz.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 5. Gün

Beşinci günün öğleninde haşlanmış tavuk yada balık ızgara yiyebilirsiniz. Akşam ise 8 kaşık haşlanmış sebze yemeği tüketebilirsiniz.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 6. Gün

Diyetin altıncı gününde dilediğiniz kadar çiğ olarak sebze tüketebilirsiniz. Öğlen 2 parça ızgarada balık ya da et tüketebilirsiniz.

 

7 Günde 5 Kilo Diyeti 7. Gün

Bir önceki gün ile aynı şekilde beslenmelisiniz. Diyeti uygularken muz, patates, şeker, tuz, yağ ve ekmekten kesinlikle kaçınıyorsunuz. Günde mutlaka en az 2 litre su içmelisiniz. Ayrıca diyetinizi yaparken enerjinizi kaybetmeyin sporla yapıldığında etkili sonuçları fark edeceksiniz.

Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 2:55:41 Kategori: Diyet, Diyet Tarifleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. gozde diyor ki:

    Merhaba. Diyeti uygularken muz yasak demissiniz ama 4. Gundr sirf suy vr muz var. Burada bir yanlislik yok degil mi?

    • Aysu diyor ki:

      gözde hanım ilk gün meyve günü ve o güne özel muz yasak, muz kalorisi yüksek bir meyve olduğu için ilk gün verilmemiş, fakat 4. günde vücudun enerji ihtiyacını karşılaması ve tokluk hissi vermesi için verilmiştir.

Etiketler:
Etiketler:, , , , , ,