Cilt Bakımı Ve Güzellik
IDC First Wrinkles Serum

35 YAŞ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

35 yaşınıza geldiğinizde kırışıklıklarla savaşmak için geç kalmış sayılmazsınız. Fakat ilk defa cilt bakım ürünü kullanmaya başladığınız bu yaşlarda daha etkili ve hızlı sonuç veren cilt bakım ürünlerine yönelmeniz gerekmektedir.

Cilt net olarak aşağıda vermiş olduğumuz cilt bakım ürünleriyle 35 yaş cilt bakımınızı gerçekleştirebilir ve cildinizdeki çökme belirtilerine karşı önlem alabilirsiniz.

35 Yaş Cilt Bakım Ürünleri

Roc Retin –Ox
Roc Retin

 

Roc Retin –Ox + Wrinkle Correxion Eyes Kırışık Giderici Yoğun Göz Çevresi Kremi

Mimik çizgilerine savaş açarak göz çevresindeki kazayağı kırışıklıklarını yok eder. Sadece yüzeysel değil derin kırışıklıklar üzerinde de etkilidir. Göz çevresi düzenli kullanımla birlikte daha genç görünür ve kırışıklıklar dolar.

Fiyatı: 35 TLdir.

 

Loreal Gençlik Şifresi Kırışık Karşıtı Göz Bakım Kremi

Kazayağı ve gözaltı torbaları için mükemmel sonuçlar sunan göz bakım kremi sayesinde göz çevrenizi nemlendirerek daha genç bakışlara kavuşabilirsiniz. Her gün sabah ve akşamları uygulayarak etkili sonuçlar edinebilirsiniz. Etkileri tam almak için 1 ay süreyle ürünü kullanmanız gerekmektedir.

Fiyatı: 37 TLdir.

Loreal Gençlik Şifresi
Loreal Gençlik Şifresi
Lavera Basis Moisturizing
Lavera  Krem

Lavera Basis Moisturizing Krem

İçinde yer alan jojoba ve aloevera özleri sayesinde cildinizi nemlendirerek hücrelerin enerji kazanmasını sağlar. C ve E vitaminleri ile cildin kırışmasını engelleyerek yaşlanmayı geciktirir.

Fiyatı: 52 TLdir.

 

Avon Anew Reversalist Gündüz Kremi

Her gün uygulanabilir bir gündüz kremi olan Anew serisinin 35+ kremi ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltarak yaşınızdan daha genç görünmenizi sağlar.

Fiyatı: 48 TLdir.

Avon Anew Reversalist
Avon Anew Reversalist Gündüz Kremi

IDC First Wrinkles Serum

Cildinizin gençlik yıllarına geri dönmesi için savaş açan bu etkili serum sayesinde kırışıklık ve ince çizgileriniz tamir edilir. Cildin renk dengesini koruyarak cilt yaşlanmasını engeller. Cildinizde oluşan kırışıklıklarla 35 yaşından itibaren savaşmak için ideal bir kremdir.

Fiyatı: 195 TLdir.

IDC First Wrinkles Serum
IDC First Wrinkles Serum

Olay Total Effects Günlük Konsantre Serum

Cildinizdeki bütün sorunlarla aynı anda savaşan etkili serum cildinizdeki renk değişikliklerini bütünlerken aynı zamanda yoğun bir nem sağlar. Çizgileri dolduran yapısı ile pürüzsüzlüğü de beraberinde getirir. Cilt üzerinde sıkılaştırma etkisi yarattığı da bilinmektedir.

Fiyatı: 35 TLdir.

Olay Total Effects
Olay Total Effects Günlük Konsantre Serum

Nuxe Creme Merveillance Enrichie Kırışıklık Kremi

35 yaşından itibaren görülen kırışıklıklarınızı azaltarak yok eden kremin tek iddiası kırışıklıklardır. Cildi neme doymamış bayanlar tarafından beğeniyle kullanılan krem doğal içeriğiyle de kullanılabilir bir kremdir. Akşam ve sabahları günde iki kere kullanılarak cilt bakımı yapılır.

 

Nuxe Creme
Nuxe Creme Merveillance Enrichie Kırışıklık Kremi

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız