Cilt Bakımı Ve Güzellik
Ünlü Kadınların 2015 Yılında Tercih Ettikleri Saç Modelleri

2015 Saç Kesim Modelleri

En çok beğenilen ünlüler 2015’de yine cool görüntüleri ile konuşuluyor. 2015 yılında saç kesimi modasını takip etmek istiyorsanız sizde en çok beğenilen ünlülerden ilham alabilirsiniz. Uzun ve bakımsız saçlarınızı sevmiyorsanız 2015 de saçlarınızı biraz kestirmelisiniz.

 

Kate Moss 2015 Saç Modeli

Stil sahibi ünlülerden biride şüphesiz Kate Moss. Bu yılki saç modasında dağınık düşen perçemler 1970’lerin esintisini bize tekrardan yaşatıyor. Kate Moss’un bu saç modeli yüzün daha çok ortaya çıkmasını sağlıyor. Uzunlu kısalı kesilen saç kesimi kişiyi özgür kılıyor.

Kate Moss 2015 Saç Kesim Modeli
Kate Moss’un 2015 Saç Modeli Tercihi

 

Daria Werbowy 2015 Saç Modeli

Yataktan yeni kalkmış ama seksi ve havalı olmak istiyorsanız bu saç kesimini kesinlikle denemelisiniz. Oldukça kullanışlı olan saç kesimi ufak birkaç hareketle bile harika bir görünüme kavuşursunuz. Daria Werbowy’nin tercih ettiği bu saç kesimi doğal ve hacimli görünüm yakalamak isteyenler için ideal.

Daria Werbowy Saç Kesim Modeli
Daria Werbowy’un 2015 Saç Modeli Tercihi

 

Jessica Alba 2015 Saç Modeli

Uzun saçlarınız bakımsız ve kötü mü görünüyor? Rapunzel saçlar her zaman klasik olsa da hareket katmak ve hacimli görünmesini sağlamak gerekiyor. Düz ve uzun saçlarınıza kat vererek hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Jessica Alba gibi uzunlu kısalı katlar vererek yüz hatlarını ortaya çıkarınız.

Jessica Alba'nın 2015 Saç Modeli Tercihi
Jessica Alba’nın 2015 Saç Modeli Tercihi

 

Coco Rocha 2015 Saç Modeli

2015’te dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Coco gibi gometrik bir saç kesimi yaptırabilirsiniz. Hem seksi hem de iddialı bir saç kesimi olan geometrik kesimi isterseniz köpükle dalgalandırın isterseniz düz şekilde kullanın. Dalgalı kullanıldığında daha yumuşak bir ifade sağlayan kesim için düzenli şekilde kuaföre gitmeniz şart.

Coco Rocha'nın 2015'e Özel Saç Kesimi
Coco Rocha’nın 2015’e Özel Saç Kesimi

 

Freja Beha Erichen 2015 Saç Modeli

2015’te moda saç trendlerinden biri de yıka ve çık. Rock stili olan bu saç modeli saçları ile uğraşmayı sevmeyenler için. Seksi ve cool bir görünüm yakalamak istiyorsanız Freja’nın tercih ettiği bu kesimi yaptırabilirsiniz.

Freja Beha Erichen Saç Kesim Modeli
Freja Beha Erichen’ın 2015 Yılına Özel Saç Tercihi

 

Chanel Marka 2015’te Bu Saç Kesimini Tercih Ediyor

Chanel mankenlerinde bu yıl hacimli saçları tercih etmiş. Kıvırcık saçların ön plana çıktığı bu saç modelinde etkileyici ve masum bir görünüm sunuyor.

Chanel'ın 2015 Yılı İçin Tercih Ettiği Saç Modeli
Chanel’ın 2015 Yılı İçin Tercih Ettiği Saç Modeli

 

Edie Campbell

Cool, kısa ve dağınık saçlar 2015’e damgasını vuran bir stil. Düz saçların tercih etmesi gereken bu model dalgalı ve kıvırcık saçlarda aynı etkiyi göstermez. Kısacası 2015 yılında tercih edilen saç modelleri; Rahatlık, dağınık, seksi ve cool görünümü sevenlerin yılı.

Edie Campbell'ın 2015 Yılı Saç Kesim Modeli
Edie Campbell’ın 2015 Yılı Saç Kesim Modeli

 

Yazar: Tarih: 13 Şubat 2015 - 4:00:25 Kategori: Manşet, Saç Bakımı, Saç Şekilleri Ve Yıkama
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,
İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız