Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kenzo Sonbahar Parfümü

2014 Sonbahar Parfümleri

2014’ün en iyi son bahar parfümleri: Yazın bitmesi ile sonbaharda kullanılabilecek parfüm arayışlarına girdik. Geçmişten günümüze sonbaharda sıkılan en şık parfümleri sizler için araştırıp yazdık. İsterseniz çok seksi isterseniz masum bir kıza bürünebilirsiniz.

 

En iyi Sonbahar Parfümleri

Versace, Yellow Diamond İntense

Sonbaharda kullanabileceğiniz ideal parfümler arasındadır İntense. Üst notalarında armut sorbesi, neroli ve Akdeniz bergamotu bulunuyor. Alt notalarında ise musk ve amber ağacı bulunana parfümün tam kalbinde yasemin, portakal çiçeği, osmantus ve frezya var.

Versace Sonbahar parfümü
Versace, Yellow Diamond İntense

 

Bath-Body Works Dark Kiss EDP

İdeal kokulardan biride Dark Kiss. Cesur, seksi ve baştan çıkarıcı olarak nitelendirilen parfümde gece misti, böğürtlen ve vanilya bulunuyor. sonbaharda çekici bir kadın olmak istiyorsanız denemeniz gerekir.

Bath-Body Sonbahar Parfümü
Bath-Body Works Dark Kiss EDP

 

Dior, J’adore

Yıllar süren vazgeçilmezlik. Birçok kadının favori kokularından biri olan Jadore’n üst notalarında mandalina, ylang ylang, bergamot, kavun, armut, şeftali ve manolya bulunuyor. Alt notalarında vanilya, misk ve karadut yer alırken kalbinde ise gül, yasemin, erik, leylak ve frezya bulunuyor.

Dior J’adore Sonbahar
Dior, J’adore

 

Escade Joyful

Hem eğlenceli hem de çiçeksi kokuları sevenlere Escada. Alt notalarında sandal ağacı barındıran parfümün orta notalarında frezya, menekşe, siklamen, pembe şakayık, ve manolya bulunuyor. en üst notalarında ise kavun, kuş üzümü ve mandalina yer alıyor.

Sonbahar için Hoş kokulu Escade Joyful
Sonbahar için Hoş kokulu Escade Joyful

 

Calvin Klein Reveal

Tuz esansı ile hazırlanan parfüm bu alanda lider konumda. Oryantal kokuların sardığı reveal oldukça çekici bir koku. Üst notalarda, beyaz biber, tuz, karabiber ve pembe biber bulunurken ortalarında amber ve iris çiçeği bulunuyor. alt notalarda ise sandal ağacı ve kaşmiri barındırıyor.

Calvin Klein Reveal Sonbahar parfümü
Calvin Klein Reveal Sonbahar parfümü

 

Gucci Premiére EDT

Günlük kullanıma uygun olan Premiére kokusu gizemli kadınları yansıtıyor. Narin kadınların kokusu olarak belirlenen oarfümün kalbinde yasemin, frezya Bulgar gülü ve yasemin bulunurken alt notalarında misk ve paçuli çiçeği yer alıyor. Parfümün üst notalarında portakal ve sitrus yağı gizemli hale getiriyor.

Gucci Sonbahar parfümü
Gucci Premiére EDT

 

Juliette Has a Gun Anyway

Ferah ve taze koku sevenler için 15 farklı esansın bileşiminden hazırlanan bir koku. Kokunun asıl sahibi misk, portakal çiçeği, yasemin ve yeşil kireç özü bulunuyor.

Juliette Sonbahara özel kokular
Juliette Has a Gun Anyway

 

Jean Paul Gaultier Classique İntense

Şekerli koku sevenler için Jean Paulun en iyilerinden İntense tam bir sonbahar kokusu. Parfümün kalbinde silhat ve portakal çiçeği bulunurken alt notalarında vanilya üst notalarında ise gardenia ve nar çiçeği bulunuyor.

Jean Paul Sonbahar Parfümü
Jean Paul Gaultier Classique İntense

 

Narciso Rodriguez Narciso

Son derece seksi ve kadınsı bir koku olan narciso yeni serisinde Bulgar gülü, misk, gardenia, sedir ve güve otu bulunuyor. Odunsu ve çiçeksi kokuların birleştiği sonbahar kokusu.

Narciso Sonbahar Parfümü
Rodriguez Narciso

 

Kenzo Jeu d’Amour

Aşk iksiri olarak reklamlarında tanıtan Kenzo’nun üst notalarında mandalina ve nar bulunurken alt notalarında ise beyaz misk ve sandal ağacı bulunuyor. Parfümün tam kalbinde ise frezya ve sümbülteber büyülüyor.

Kenzo Sonbahar Parfümü
Kenzo Jeu d’Amour

 

Victoria’s Secret Eau So Sexy

Sonbaharda kendinizi canlı ve ferah hissetmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir parfüm. İçeriğinde krem şanti, bergamot ve cennet elması bulunuyor.

Victoria’s Secret Sonbahar Parfümü
Victoria’s Secret Eau So Sexy

 

Yazar: Tarih: 9 Aralık 2014 - 12:02:56 Kategori: Makyaj, Manşet, Parfüm
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , ,